Zapytanie
781... telefon

M.K. Horoszkiewicz Fotografia

Chopina 18/58, Słubice, Lubuskie,

W pobliżu: Łagów, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Torzym, Ośno Lubuskie, Witnica, Rzepin, Skwierzyna, Lubniewice, Sulęcin, Słońsk, Boczów, Deszczno, Nowy Dworek

781... telefon
Wyświetleń: 1118


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

M.K.Horoszkiewicz Fotografia

Fotografujemy relacje - dwa spojrzenia, czyli MK Horoszkiewicz Fotografia

Zawodowo - robią rzeczy zupełnie różne, nie związane z fotografią. 

Prywatnie - małżeństwo, które swój wolny czas uwielbia spędzać razem i fotografować ludzi. Czy tylko ludzi?  Jak to wygląda?
Chcemy fotografować  Was i przede wszystkim Wasze relacje, bo to co Was łączy jest najważniejsze…

Mariusz: Jestem obserwatorem relacji w otoczeniu i z otoczeniem. W swoich pracach pokazuję ludzi  wraz z otaczającą ich naturą, której są po prostu częścią. Spoglądam na wszystko "szerokokątnie", reportersko, a Kasia to detal, gest, spojrzenie. Ona pokazuje to co się dzieje między ludźmi tu i teraz. Wydobywa ich z tego otoczenia. 

Tak, każde z nas ma inne spojrzenie na świat, życie i ludzi, i widać to również w naszych zdjęciach- mówi Kasia. Jak ktoś nas zna albo obserwuje to wie, które z nas zrobiło dane zdjęcie. Mamy różne spojrzenia i dzięki temu wspólnie się doskonale uzupełniamy.

Skąd pomysł na śluby?
Pierwsze zapytania pojawiły się samoistnie po obserwacji Klientów naszego fotograficznego konta na Facebooku. Oboje jesteśmy osobami wierzącymi i pomyśleliśmy, że to jest odpowiedź na nasze pytanie o to co dalej ….i trzeba to przyjąć.  Wiadomo, że było to duże wyzwanie, sami siebie wcześniej testowaliśmy, czy to w różnych warunkach pogodowych, czy też tuż po zmroku, bez lamp korzystając jedynie ze światła zastanego. I udało się. Efekty prac można zobaczyć na naszej stronie

Plany na przyszłość...Studio? A może porzucenie pracy i oddanie się tylko fotografii?
Dzisiaj jeszcze nie mamy studia, nie robimy też zdjęć na akord, bo po prostu nie musimy.
Mamy dzisiaj ten komfort, że możemy zrobić kilka sesji  i oddać się temu w zupełności.
Pozwala nam podejść do Klientów bardzo indywidualnie, realizując przy tym różne pomysły. A co do Klientów- trafiają nam się naprawdę fantastyczni ludzie - mówi Kasia
Tak to prawda, wychodząc ze spotkania z naszymi “ślubniakami” mam czasami wrażenie, że znamy się od lat -potwierdza Mariusz.
Co będzie w przyszłości - nie planują.
Jedynie co chcemy-mówi Kasia- to zrobić ludziom taką pamiątkę i tak złapać ich ten wyjątkowy moment, żeby te zdjęcia kiedyś mogły im przypomnieć i oddać wszystkie te emocje, które im wtedy towarzyszyły. Żeby zawsze pamiętali o tym co ich wtedy łączyło ;-) 

Kasia i Mariusz Horoszkiewicz
MK Horoszkiewicz Fotografia

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Słubice, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót