Zapytanie
606... telefon
Wyświetleń: 1379


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Motkowicz Photography

Fotografując staram się aby najważniejszy dzień z życia moich Par młodych uchwycić w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Kluczem do sukcesu a w zasadzie jednym  z wielu kluczy, o których pisze później, to atmosfera. Pomiędzy mną, fotografem ślubnym,  a Wami.

Często powtarzam moim parom na pierwszym spotkaniu ze,  na ten jeden dzień staje się Waszym przyjacielem, choć tak naprawdę te “jednodniowe przyjaźnie” nie raz przeradzają się w długie znajomości. Może zabrzmi to zbyt wyniośle ale w ciągu prawie całego dnia jestem jedyna osoba która cały czas przebywa wokół Was I Waszych gości. Wiec nie jest wyjątkiem widok mnie, żartującego z Waszymi rodzicami lub gośćmi.

Jestem wielkim zwolennikiem naturalnej fotografii ślubnej. Z tej racji fotografuje jak najbardziej dyskretnie I jak najmniej inwazyjnie, oczywiście od czasu do czasu mogę Wam cos zasugerować lub podpowiedzieć, ale tylko wtedy kiedy mam pewność ze Wy tez będziecie się z tym czuli komfortowo. Moja czujność, uwaga I zdolności interpersonalne sprawiają ze  wykorzystuje sytuacje w jak najlepszy sposób.

Zdjęcia do ramki, zdjęcia grupowe, które nazywam formalnymi to chyba jedyny moment poza plenerem który w dużej mierze jest zaplanowany I wcześniej omówiony. Proszę moje  Pary aby przygotowały  do zdjęć formalnych listę gości tych których, chcielibyście widzieć na tych właśnie zdjęciach. Sugeruje aby wyznaczyć kogoś kto zna wszystkich albo prawie wszystkich wujków I ciocie tak abyśmy wspólnie sprawnie zrobili zdjęcia. Jeśli macie życzenie abym zwrócił szczególna uwagę na kogoś lub na cos, chętnie tez wysłucham Waszych sugestii.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót