Zapytanie
602... telefon

Niecoinaczej.pl - fotografia, zaproszenia i dekoracje

Koleczkowo, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdynia, Wejherowo, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Bytów, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Tczew, Chojnice, Czułchów

602... telefon
Wyświetleń: 1407


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Niecoinaczej.pl - fotografia, zaproszenia i dekoracje

Lubię mówić, że fotografuję SERCEM. Bo serce to pierwsze miejsce, w jakie trafia każdy obraz i niesione z nim emocje. Dopiero potem jest logika, procesor aparatu i Photoshop.

W fotografii ślubnej i rodzinnej staram się na pierwszym miejscu pokazać uczucia i naturalność. Sesje panieńskie niosą radość i zabawę, reportaże ślubne - również chwilę czułości, tęsknoty, rodzicielskiej troski, z kolei plenery poślubne to ukazanie harmonii człowieka z pięknem Natury w każdym jej przejawie. A gdy przychodzi czas na macierzyństwo, wszystkie te emocje dojrzewają i rozkwitają. Każdego dnia jest co chwytać w kadr - nie tylko w dzień ślubu...

Serdecznie zapraszam do mojej galerii www.niecoinaczej.pl, gdzie oprócz zdjęć znajdą Państwo ofertę ręcznie robionych zaproszeń, papeterii i dekoracji ślubnych.

Ślę pozdrowienia!
Anna Maćkiewicz

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anita 2017-04-12 14:24:33

Ocena: 5

Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym klimacie i super pamiątce to tylko sesja u Ani:D To profesjonalna, artystyczna dusza, która tworzy z pasją:)

Tagi: Koleczkowo, FotoVideo, Fotograf

Powrót