Zapytanie
577... telefon

Nox Pictures

Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Poznań, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Pabianice, Bełchatów, Wieluń, Kutno, Łowicz, Skierniewice

577... telefon
Wyświetleń: 283


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Nox Pictures

Magiczna fotografia ślubna!

Uważamy, że każda historia jest ważna, wyjątkowa i warta uwiecznienia. Robimy to za pomocą aparatu, tworząc magiczne opowieści.

Fotograficzne opowiedzenie Waszej historii dla nas to coś więcej, niż zwykła transakcja biznesowa. Każdy ślub jest dla nas nową, niesamowitą przygodą i zawsze staramy się uchwycić niepowtarzalność, każdego z tych wydarzeń.

Podczas sesji staramy się nie tworzyć na siłę pozowanych zdjęć. Skupami się na emocjach i opowiadaniu historii. Pragniemy wykonać zdjęcia, które będą miały dla Was znaczenie, zamiast być wyłącznie ładnym i idealnym obrazkiem.

Uważamy, że ludzie są najważniejsi i zawsze staramy się poznać osoby z którymi będziemy współpracować. Jeżeli wyjście na kawę ze względu na odległość jest niemożliwe - nic straconego, wypijemy kawę online, spotykając się na Skype. Zachęcamy pary do skorzystania z sesji narzeczeńskiej, która jest idealnym sposobem na poznanie się z nami i przełamania pierwszych lodów oraz okazją, aby ukazać Wasze uczucia i piękny okres Waszego życia w ponadczasowej formie.

Poznajmy się bliżej i stwórzmy razem coś pięknego. Do zobaczenia!
Fotografujemy na terenie całej Polski 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, FotoVideo, Fotograf

Powrót