Zapytanie
531... telefon

ODM STUDIO

ul. Zientary-Malewskiej 14, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Ełk, Szczytno, Kętrzyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Działdowo, Bartoszyce, Gołdap, Nidzica, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Reszel, Olecko, Pisz, Nowe Miasto Lubawskie

531... telefon
Wyświetleń: 3901


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2499 zł

ODM STUDIO

Jesteśmy małżeństwem, które część swojego życia poświęciło fotografii. Możliwość wykonywania zdjęć sprawia nam dużo radości i daje ogromna satysfakcje.

Obecnie pracujemy na najwyższej klasy, profesjonalnym sprzęcie, co gwarantuje wysoka jakość zdjęć, gdyż współczesna fotografia stawia wysokie wymagania, a my chcemy im sprostać i spelnić rownieć Wasze oczekiwania. Staramy się aby każde zdjęcie dopracować zarówno na etapie sesji jak i późniejszej obróbki.

Klasyczne wykształcenie fotograficzne, wieloletnie doświadczenie w pracy z materiałami analogowymi, stale inwestycje w profesjonalny sprzęt cyfrowy – te elementy decydują o jakości materiału uzyskiwanego w trakcie sesji. Do tego dochodzi staranna, ale wyważona obróbka zdjeć.

Jeżeli tutaj trafiliście, to znaczy, ze interesuje was fotografia lub szukacie dobrego fotografa na własny ślub. Kazdy ślub traktujemy jako nowe wyzwanie i okazje aby pokazać się z jak najlepszej strony. Zadowolenie Mlodej Pary jest dla nas priorytetem, unikamy utartych schematów i staramy się aby nasze zdjęcia były różnorodne. Zwykle towarzyszymy Wam przez cały dzień przygotowując materiał do fotoreportażu, ale wiemy, że sesja w plenerze jest tym na co czeka wiekszość par, dlatego wkladamy w nią całe nasze serce, pasje i zaangazowanie.

Upamiętniamy na fotografiach Wasze emocje, uniesienia, radość, witalność i młodość, poszukujemy ciekawych miejsc, kadrów i niebanalnych okoliczności by zrobić ciekawe ujęcia.

Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom nie obawiamy się nowych wyzwań, a nawet ekstremalnych pomysłów na zdjęcia.

Swoim klientom oferujemy kreatywną i oryginalną alternatywe. Fotografia ślubna, która stanie się prawdziwą pamiątką na długie lata. Zdjęcia, które wzbudzają pozytywne emocje. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym oraz studiem mobilnym, co daje gwarancje najwyższej jakości.

Wiemy, że profesjonalne fotografie są ważnym elementem pozytywnego wizerunku firmy. Chcemy pomóc w jego kształtowaniu i zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę fotograficzną. Specjalizujemy się w tworzeniu efektownych zdjęć produktów, wnętrz, mody, glamour, portretowej oraz fotoreportaży z różnego rodzaju wydarzeń. Nasze fotografie doskonale nadają się do przygotowania materiałów reklamowych oraz informacji medialnych. Znakomicie wyróżniają także sklepy internetowe oraz firmowe strony www.

Wykonując zdjęcia dla naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości sprzętu fotograficznego oraz specjalistycznego oświetlenia studyjnego. Angażujemy także nasze doświadczenie i pasję, aby nasi Klienci za każdym razem otrzymywali najlepsze zdjęcia.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót