Zapytanie
725... telefon

Oh la la - fotografia ślubna

Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Babimost, Sulechów, Kargowa, Zbąszynek, Wolsztyn, Głogów, Czerwieńsk, Nowa Sól, Polkowice, Nowogród Bobrzański

725... telefon
Wyświetleń: 1128


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Oh la la - fotografia ślubna

Cześć !
Tu Kasia i Piotr, jesteśmy dwójką fotografów mieszkających w Zielonej Górze. Nigdy się nie nudzimy, a wolne chwile poświęcamy bezustannie naszej największej pasji. Uwielbiamy góry i otoczenie natury, wtedy czujemy się najlepiej! Zawsze jesteśmy sobą i staramy się żeby takie były też nasze zdjęcia – po prostu prawdziwe. Niezwykle ważne są dla nas emocje… dotyk, spojrzenia i to jak wzajemnie się do siebie uśmiechacie. ???? Poznajcie nas!

Kasia – podczas sesji zdjęciowych jest wulkanem energii czującym się jak ryba w wodzie.  Zakochana do reszty w swoim Canonie który w połączeniu z obiektywem 85mm tworzy w jej rękach połączenie idealne. Najmniejsze niedoskonałości na zdjęciach nie umkną jej uwadze. Uwielbia jabłkowe Somersby i książki Pawlikowskiej oraz głęboko wierzy, że to co dajemy zawsze do nas wraca.

Piotr – na co dzień rozśmiesza do łez i robi najlepszą pizze na świecie, na sesjach zdjęciowych to on wprowadza spokój i poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Każdy dzień rozpoczyna od kubka aromatycznej kawy(potrafi rozpoznać tą najlepszą!). Marzą mu się długie wędrówki po Tajlandii, własny kamper i ściany domu wypełnione zdjęciami z każdego zakątka świata . Uwielbia naturalne kadry i zawsze wie jak wykorzystać potencjał miejsca w którym się znajduje.

Największa satysfakcją jest dla nas wasze zadowolenie. Zawsze dajemy z siebie 100% i czerpiemy z tego wielką radość.   Tak więc jeśli marzy Wam się sesja zdjęciowa lub szukacie fotografa na ważny dla Was dzień, odezwijcie się do nas! Może się poznamy ?

Kasia i Piotr, czyli Oh la la !

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Fotograf

Powrót