Zapytanie
788... telefon
Wyświetleń: 123


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Paweł Malecki Fotografia

Fotografia jest moją pasją od ponad dziesięciu lat. Fotografuję głównie to, co mnie otacza, co zatrzymuje swoim pięknem. Tak naprawdę w fotografii odkrywam samego siebie, ponieważ każdemu zdjęciu towarzyszą pewne emocje, uczucia. Nie tylko te, które pojawiają się w danej chwili, ale także te z przeszłości.

Przeżywamy różne chwile w naszym życiu, te najpiękniejsze chcemy zapamiętać na zawsze. Pomagają nam w tym fotografie. Do pięknych momentów naszego prywatnego życia lub krajobrazów zatrzymanych na zdjęciach możemy wielokrotnie wracać. Do szczęśliwych chwil przenieść nas może magia fotografii. Dlatego staram się uchwycić ten wyjątkowy wyraz twarzy zakochanych osób, oczy w których widać uczucia, niewidoczny gest który jest tak wymowny dla dwóch osób. W codzienności zapominamy o tym co było i ciągle jest najważniejsze w życiu człowieka. Zdjęcia przypominają nam te najważniejsze osoby, wydarzenia.

Co jeszcze mogę powiedzieć o sobie… hmm… kocham przyrodę, wschody i zachody słońca a także gwieździste nocne niebo.
Najbardziej uwielbiam lato i ciepłe noce, podczas, których można spokojnie usiąść z daleka od miejskiego szumu i spoglądać w gwiazdy. Ten spokój i ogrom Wszechświata jest dla mnie oazą spokoju. Nie sposób nie wspomnieć o muzyce i filmie, które chyba w największym stopniu ukształtowały mój gust. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich moich ulubionych wykonawców, albumów i filmów bo jest ich zbyt wiele, a i tak każdy ma swój gust.

Fotografia ślubna, okolicznościowa, portretowa, reportażowa


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sandomierz, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót