Zapytanie
604... telefon

Piotr Braniewski - Fotografia

Młodzieńcza 1, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Żyrardów, Otwock, Radom, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Garwolin, Pułtusk, Wyszków, Mława, Konstancin-Jeziorna, Ryki, Nowe Miasto nad Pilicą

604... telefon
Wyświetleń: 2962


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3600 zł

Piotr Braniewski - Fotografia

Witajcie,
Wierzę, że jest to dla Was jeden z najszczęśliwszych dni w życiu i podchodzę do każdego ślubu indywidualnie, ze świeżym spojrzeniem. Zrozumienie, iż każda para ma inny styl i własną opowieść pozwala mi na stworzenie zdjęć zgodnych z Waszą osobowością.
Koncentruję się na artystycznym podejściu do reportażu starając się opowiedzieć Waszą historię obrazami. Pragnę uchwycić każdy uśmiech, łzę wzruszenia, uwiecznić wszystkie uczucia, które będą towarzyszyć Wam oraz Waszym gościom podczas tego wyjątkowego dnia.
Będę z Wami podczas wszystkich najważniejszych chwil. Od koncepcji do końcowego efektu będę Waszym doradcą, źródłem wiedzy oraz wsparciem. Pracując ze mną zyskacie więcej niż piękne zdjęcia z dnia ślubu...otrzymacie niepowtarzalną pamiątkę na całe życie w postaci ponadczasowych obrazów.
Decydując się na współpracę ze mną możecie zaprzestać poszukiwań fotografa i wymyślania scenariuszy sesji – ja się wszystkim zajmę, a Wy zaoszczędzony czas możecie poświęcić na planowanie wesela. 
Uwielbiam się śmiać oraz czerpać radość ze zdjęć i chciałabym przeżywać te chwile wspólnie z Wami.

Zapraszamy do kontaktu!  


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Artystyczna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót