Zapytanie
502... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Piotr Manasterski - Fotograf

Kiedy w 2003 roku dostałem papier, że jestem zawodowym fotografem, rozpocząłem pracę w codziennej gazecie bardziej z rozsądku niż uczucia powołania. Chciałem być malarzem albo filmowcem, a fotografia dokumentalna kojarzyła mi się jako zbyt przyziemna i banalna. Wystarczyły dwa lata w Gazecie Wyborczej Trójmiasto i nauka od poznanych tam zawodowych fotoreporterów, abym zmienił zdanie i zakochał się w fotoreportażu i dziennikarstwie.

Dziś cieszę się z możliwości fotografowania ludzi, wydarzeń i miejsc w sposób, który z jednej strony wyklucza moją ingerencję, a z drugiej stawia wyzwania by pokazać ten świat w sposób ciekawy, piękny, poukładany, lub chaotyczny, ale zawsze pełen emocji. Opowiadać historie.

Moje zdjęcia były nagradzane i wyróżniane na profesjonalnych konkursach fotograficznych.

Poza fotoreportażem coraz bardziej fascynuje mnie portret. Lubię spotkania z ciekawymi ludźmi, próby dotarcia do ich wnętrza, rozmowy, a w efekcie fotografie, które cieszą oko.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksander 2020-04-16 09:42:12

Ocena: 5

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na ślub i wesele to z całego serca polecamy Piotra ! Uwieczniając ten wyjątkowy dla nas dzień potrafił uchwycić niepowtarzalne momenty i niezapomniane emocje zamknąć w jednym kadrze. Jesteśmy zachwyceni i oczarowani przepięknymi albumami, które będą dla nas i dla naszych rodzin wspaniałą pamiątką na długie lata. Każdemu życzymy takiego Fotografa. Dziękujemy Piotrze

Tagi: Gdynia, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót