Zapytanie
696... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Piotr Rzepka

Witam,
nazywam się Piotr. Moją pasją jest fotografowanie ważnych chwil, jakimi są ślub i wesele. Moim celem jest uchwycenie szczęśliwych spojrzeń, wzruszeń,
emocji jakie towarzyszą Wam i Waszym najbliższym zachowując maksimum dyskrecji. Pozy, wygłupy, leżenie na trawie i patrzenie w chmury zostawiam zawsze na sesje w plenerze - nie goni nas wtedy czas, stroje nie muszą pozostać idealne, możemy trochę bardziej poszaleć :-)

Fotografując Wasz ślub zacznę już od przygotowań Panny Młodej oraz Pana Młodego, następnie błogosławieństwo i uroczystość w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, życzenia od gości, pierwsze toasty i zabawa do białego rana.

Pełen pakiet ślubny obejmuje:
- dzień ślubu oraz wesele (od przygotowań do godziny 2.00) w cenie 1500 zł,
- plener w innym dniu w cenie 500 zł.
Otrzymacie co najmniej 1000 zdjęć, z czego 300 poddanych autorskiej obróbce. Przy wykupieniu pełnego pakietu dodaję fotoksiążkę oraz prezentację video ze zdjęciami i podkładem muzycznym gratis. Istnieje możliwość negocjacji podanych cen. To jest Wasz dzień i to Wy decydujecie z jakich usług chcecie skorzystać. Obsługuję teren województwa mazowieckiego i okolic.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pruszków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót