Zapytanie
692... telefon

PKFoto.com.pl

Szarych Szeregów 23, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Jelenia Góra, Trzebnica, Trzebnica, Wolsztyn, Głogów, Legnica, Wałbrzych, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Oława, Lubin, Nowa Sól, Polkowice, Świebodzin, Wieluń, Lubsko

692... telefon
Wyświetleń: 3182


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

PKFoto.com.pl

Są dni piękne i ważne. Są smutne i doniosłe. Ważne jest by móc je wspominać. To momenty z życia uchwycone w ułamku sekundy. Momenty wzruszeń radości i zabawy. Zdjęcie pozwalają przeżyć wszystko na nowo. Pozwólcie bym to ja, miał zaszczyt wykonać dla Was tę pamiątkę i uczestniczyć w tych najważniejszych chwilach.

Fotografia to moja pasja i hobby. Odkąd pamiętam aparat fotograficzny zawsze mi towarzyszył. Zacząłem swoją przygodę od z fotografią od aparatu zenit. Wspaniały sprzęt który otworzył mi drzwi do magicznego świata fotografii. Następnie był aparat Minolta, Pentax. Teraz wykonuję zdjęcia profesjonalnym sprzętem pełnoklatkowym aparatem NIKON D750, który daje wiele możliwości. Oprócz ciągłego samokształcenia, ukończyłem kursy fotograficzne, które poszerzyły moją wiedzę. Zdaję sobie sprawę, że fotografa ślubnego, którego Państwo szukają nie da się poznać poprzez stronę internetową, nawet przez zakładkę „O mnie”. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest wspólne spotkanie i swobodna, miła rozmowa.

Jako profesjonalista i pasjonat fotografii pragnę Was zapewnić, że do każdego projektu podchodzę z należytą dbałością i zaangażowaniem, zaś każdy ślub lub przyjęcie weselne są dla mnie wyjątkowe i właśnie w taki sposób chcę je uwiecznić.

Zdjęcie ślubne to nie tylko zwykła pamiątka, to zatrzymane chwile, najważniejszego momentu w Waszym życiu. Chwile, do których można zawsze wrócić otwierając album, patrząc na zdjęcia w ramce stojące na komodzie.

Bądźcie kolejną parą zadowoloną z moich usług. Proponuję spotkanie w celu omówienia szczegółów oferty oraz prezentacji zdjęć z innych wesel.

Oferta: 

Wykonywany przeze mnie reportaż ślubny kieruję do osób szukających niestandardowego, niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię.

Moja oferta zadowoli osoby wymagające, które oczekują od fotografa kreatywności, wysokiej jakości technicznej i merytorycznej zdjęć. Staram się aby na moich sesjach panowała miła i swobodna atmosfera oraz świetna zabawa. Czas i miejsce sesji plenerowej wybieramy razem, spełniając Wasze marzenia.

Staram się aby mój reportaż nie był męczący i stresujący dla Was, dlatego stawiam na spontaniczność, odwagę, Wasze uczucia i emocje.

Pracuję z obiektywem tak aby wydobyć na zdjęciach prawdziwość Waszej miłości.

Opcja 1.

 • Ceremonia ślubna w kościele / USC
 • Impreza weselna wraz z oczepinami do godziny 1:00-2:00 nad ranem
 • Płyta DVD zawierająca wszystkie zdjęcia
 • Galeria internetowa na okres trzech miesięcy

Opcja 2.

 • Przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej
 • Błogosławieństwo w domu Panny Młodej lub Pana Młodego
 • Ceremonia ślubna w kościele / USC
 • Impreza weselna wraz z oczepinami do godziny 1:00-2:00 nad ranem
 • Płyta DVD zawierająca wszystkie zdjęcia
 • Galeria internetowa na okres trzech miesięcy

Opcja 3.

 • Sesja plenerowa w dowolnym dniu i miejscu ( czas trwania ok 3-4 godz)

Opcja 4

 • Przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej
 • Błogosławieństwo w domu Panny Młodej lub Pana Młodego
 • Ceremonia ślubna w kościele / USC
 • Impreza weselna wraz z oczepinami do godziny 1:00-2:00 nad ranem
 • Sesja zdjęciowa z Młodą Parą w plenerze w dowolnym dniu i miejscu (czas trwania ok. 5 godz)
 • Pendrive w eleganckim pudełeczku zawierający wszystkie zdjęcia (min. 700 zdjęć i ok.90 po obróbce graficznej ) 
 • Płyta DVD z kilku minutową prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym ( 1 szt.)
 • Wydruk zdjęcia Pary Młodej w formacie A4 (210×297) 3 szt.
 • Galeria internetowa na okres sześciu miesięcy

Opcja 5

 • Wasz pomysł, wasza propozycja, moje wykonanie, wy w roli głównej.Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marlena&Leszek 2017-04-12 14:21:48

Ocena: 5

Dzięki moim znajomym mieliśmy okazję zapoznać się, a jednocześnie zawrzeć miłą współpracę z Piotrem. Z czego bardzo, ale to bardzo jesteśmy zadowoleni, ponieważ jest on wyluzowanym i zarazem opanowanym człowiekim . Ma dystans do Siebie co pozwoli niejednym zestresowanym na rozładowanie atmosfery, nie wprowadza dodatkowego zamieszania (wystarczy, ze robi to Panna Młoda). Nam to bardzo pomogło. Juz na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy ( jeszcze wtedy z przyszłym mężem), że to będzie dobry wybór. Oprócz pięknych prac -zdjęć przez niego wykonywanych, ważne jest też to by przyszłe Pary Młode bądź inni potrzebujący tejże usługi ludzie nadawali na tych samych falach. Polecam wszystkim. Mimo iż pogodę mieliśmy ,,pod psem,, zdjęcia w milej atmosferze wyszły prześliczne, album rewelacja, cena w w 100% adekwatna do całości, zdjęć multum. Jeśli chodzi o plener otwarty na wszelkie nasze pomysły i z kontaktem co do jego realizacji (Sam dzwonił). Pozdrawiamy Serdecznie.

N Natalia & Artur 22.09.2012 2014-12-04 17:42:15

Ocena: 5

Pan Piotr to fotograf profesjonalista. Nasze zdjęcia ślubne pełne są magii a każdy kto je ogląda jest zachwycony ich oryginalnością. Praca z nim to czysta przyjemność .Serdecznie polecamy ;-)

Tagi: Wrocław, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót