Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 90


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pokadrowani.pl

Pokadrowani to artystyczny duet. Świadczymy usługi fotograficzne, a dodatkowo Iwona to doświadczona make-up artist. Z pasją realizujemy reportaże ślubne i sesje zdjęciowe w Polsce i za granicą. Wspólnie tworzymy wyjątkowe i emocjonalne fotografie, które po latach przywołują najpiękniejsze wspomnienia. Naszymi zdjęciami opowiadamy szczere historie, które wyróżniają się naturalnością, wyczuciem chwili, pięknym detalem, wieloplanową kompozycją gdy dzieje się dużo, lub subtelnym portretem gdy skupiamy się na jednej twarzy.

Tworzymy historie o Was, które wzruszają, wywołują uśmiech, zaskakują. Inspirują nas Twarze pełne emocji, Wasze gesty. A także zjawiskowe światło, które wprowadza magię i zatrzymuje ją na zdjęciach. Podczas reportażu pracujemy w sposób dyskretny obserwując bieg wydarzeń, a jednocześnie jesteśmy blisko Was, by żaden ważny moment nie umknął naszej uwadze.

Lata doświadczeń sprawiły, że jesteśmy czujni i skuteczni w fotografowaniu wydarzeń, które zmieniają się w szybkim tempie. Oprócz Was i wszystkiego co się między Wami dzieje, ważne jest dla nas również otoczenie, Wasi bliscy i przyjaciele. W tym wyjątkowym dniu chcemy stworzyć piękną opowieść zamkniętą w album ze zdjęciami, który będzie Was cieszył nie tylko w chwili, gdy go od nas otrzymacie, ale za każdym razem gdy go otworzycie.

Uwielbiamy fotografować miłość w plenerze. To jeszcze bardziej uwalnia naszą kreatywność, a także pozwala wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ludzi i mody. W naszych sesjach plenerowych znajdziecie zarówno urzekające krajobrazy natury, miejskie przestrzenie, czy opuszczone, klimatyczne miejsca i zjawiskowe światło. Każde z nich stanowi tylko tło idealnie dopasowane do Waszej pięknej historii. Z miłości tworzymy zdjęcia – pełne miłości !


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót