Zapytanie
506... telefon

Pracownia Artystyczna A&J

Wypandów, 5, Rybnik, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Żory, Bytom, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Wodzisław, Jastrzębie-Zdrój, Radlin

506... telefon
Wyświetleń: 653


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Pracownia Artystyczna A&J

Witamy! Z tej strony Anna i Jerzy. Zajmujemy się fotografią i sztuką, robimy to od zawsze, bardzo to lubimy i sprawia nam to dużo radości. Ania to malarka a Jerzy to fotograf. Jeżeli macie ochotę nas poznać to zapraszamy do naszej pracowni i studia w Radlinie lub na stronie internetowej

Zacznijmy od fotografii. Moje zdjęcia mają reportersko-streetowy charakter. Zobaczysz na nich dużo uczuć, emocji i uśmiechów. Gdy po latach usiądziesz z filiżanką kawy nad albumem, który wspólnie z Tobą stworzymy, to na pewno docenisz mój styl... połączenie klasyki z awangardą.

Moje zdjęcia to przede wszystkim opowieść o waszych uczuciach, miłości i zaufaniu. Wasza historia to prawdziwe wydarzenia przefiltrowane przez moją wrażliwość i estetykę. Podczas wesela nie będę się wyróżniać i was ustawiać a jednocześnie będę na tyle blisko, by w tym ważnym momencie zrobić najlepsze zdjęcia. Nie musicie się martwić o ilość zdjęć bo najzwyczajniej w świecie dostaniecie wszystkie;) ...a około 500 najlepszych fotografii poddam starannej obróbce graficznej 

Moje zdjęcia portretowe i reportażowe były nagradzane na wielu konkursach i publikowane w branżowych czasopismach. Na swoim koncie mam kilka wystaw grupowych i indywidualnych, zadowolonych klientów z Polski i z zagranicy.

A teraz pora na sztukę, konkretnie na malarstwo... myślicie o prezencie dla rodziców. Ponadczasowym a zarazem oryginalnym? Ania zaproponuje Wam reprodukcje klasycznego i współczesnego malarstwa, portrety wykonane na płótnie i zabezpieczone werniksem na setki lat... lub to co potrafi najlepiej i co zupełnie zaskoczy Waszych rodziców - malowane na desce ikony.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata i Piotr 2023-01-22 10:19:36

Ocena: 5

Super! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo jak wszyscy wachaliśmy się między kilkoma fotografami a Pan Jerzy na wstępie zaproponował niezobowiązującą sesję narzeczeńską bez konieczności podpisania umowy na ślub. Sesja rozwiała nasze dywagacje i przełamała lody. Na ślubie Pan Jerzy był już jak stary kumpel;) Zdjęcia oddał w ciągu dwóch tygodni. Rewelacja!

K Kasia i Grzegorz 2020-07-20 10:21:47

Ocena: 5

Fotograf z pasją, dyskretny, zaangażowany, bardzo uważny. Potrafi przełamać dystans, najpierw rozmawiał o naszych charakterach i zainteresowaniach i tak zaproponował nam sesję łączącą stylistykę Vogue z industrialnymi klimatami. Piękne zdjęcia! Dziękujemy i polecamy!

M Monika 2020-05-26 06:21:11

Ocena: 5

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia i polecamy!

Tagi: Rybnik, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót