Zapytanie
608... telefon

Pracownia Fotograficzna Tarantoga

Piastowska, 9/7, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Bydgoszcz, Solec Kujawski, Koronowo, Gdańsk, Sopot, Świecie, Inowrocław, Żnin, Elbląg, Malbork, Brodnica, Włocławek, Tuchola

608... telefon
Wyświetleń: 3469


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Pracownia Fotograficzna Tarantoga

Poszczególne elementy ślubu mogą być takie same – miejsce, jedzenie, muzyka – ale i tak, każdy ślub jest inny. To dzięki Wam ten dzień jest wyjątkowy. Wasza rodzina i przyjaciele sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju. Długi okres przygotowań będzie miał swój finał w dniu pełnym uczuć, zabawy i wzruszeń.

Chcecie, aby Wasze fotografie ślubne odzwierciedlały te emocje? Pozwólcie mi je uchwycić i zachować na zawsze na zdjęciach.

Fotografię ślubną wykonuję na wysokiej klasy lustrzankach firmy Canon oraz oryginalnych firmowych obiektywach z serii "L". Posiadam zapasowy sprzęt, który pozwala na bezproblemowe wykonanie zlecenia w sytuacjach awaryjnych.

Powody, dla których warto skorzystać z moich usług jako fotografa:

  • Zapewniam najwyższą jakość usług i produktów - ponieważ chcę, żebyście mnie dobrze wspominali.
  • Nie pstrykam zdjęć - liczy się jakość, a nie ilość. Nie oddaję klientowi półproduktów. Wielką wagę przykładam do selekcji i cyfrowej obróbki zdjęć.
  • Używam sprzętu z wysokiej półki - lustrzanki i obiektywy firmy Canon - potrafię w kreatywny sposób wykorzystać zarówno światło zastane jak i świato lamp błyskowych
  • Zawsze jestem przygotowany na sytuacje losowe. Posiadam zapasowy sprzęt, który w razie awarii pozwala na bezproblemowe wykonanie zlecenia do końca.
  • Moja obecność, szczególnie podczas fotografowania ślubów oraz innych uroczystości i wydarzeń, jest jak najmniej zauważalna.
  • Jestem otwarty na wszelkie Wasze pomysły - nie obowiązują żadne schematy, wszystko jest możliwe.
  • Mój czas pracy jest ustalany indywidualnie, zależnie od Waszych wymagań. Jest on także elastyczny, zależnie od sytuacji jaka ma miejsce podczas wykonywania zlecenia.
  • Działalność fotograficzną prowadzę głównie w rejonie kujawsko-pomorskim - w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku i okolicach oraz pomorskim - Trójmiasto, Słupsk, Elbląg, Malbork i okolice. Jednak jeśli pojawią się ciekawe zlecenia z innych rejonów Polski, przyjmuję je z wielką przyjemnością (zagranica też nie jest dla mnie problemem).
  • Prowadzę legalną firmę w Toruniu - na wszystkie zlecenia podpisuję umowę, która jest gwarantem dobrze wykonanej pracy dla obu stron.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk, Plener ślubny Gdańsk

Powrót