Zapytanie
602... telefon

Profesjonalna fotografia ślubna - Adam Tomasik

ul. Bartosza Głowackiego 25/32, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Leszno, Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Toruń, Wolsztyn, Grudziądz, Inowrocław, Gniezno, Września, Września, Mogilno, Nowy Tomyśl, Międzyrzecz, Grodzisk Wielkopolski

602... telefon
Wyświetleń: 1577


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Profesjonalna fotografia ślubna - Adam Tomasik

Profesjonalna fotografia ślubna – wolne terminy na 2017 rok.

Nazywam się Adam Tomasik i zajmuję się fotografią ślubną już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowałem kilkadziesiąt reportaży ślubnych dla moich klientów. Mieszkam w Bydgoszczy, działam głównie w województwie kujawsko-pomorskim, pomorskim i wielkopolskim jednakże jak zajdzie taka potrzeba dojadę w każde miejsce.
Posiadam ważną akredytację kościelną zezwalającą na fotografowanie uroczystości ślubnej w kościele.
Na samym ślubie zawsze staram się być dyskretny, aby nie przeszkadzać w ceremonii. Dzięki dobrej klasie obiektywów podczas ceremonii ślubnej praktycznie nie używam lampy błyskowej, aby nie rozpraszać zarówno pary młodej jak i gości.
Zawsze staram się fotografować trochę z boku, aby uchwycić ciekawe i najważniejsze momenty uroczystości a jednocześnie by nie wyglądały one na sztucznie ustawiane. Plener zazwyczaj odbywa się innego dnia niż sama uroczystość ślubna. Jeżeli państwo młodzi wyrażą chęć na plener możemy jechać nad morze czy inne ciekawe miejsca. Zazwyczaj efektem końcowym mojej pracy jest profesjonalna fotoksiążka obita w skórę ekologiczną oraz obrobione zdjęcia na płycie CD lub pendrive.
Zapraszam też na spotkanie gdzie można zobaczyć całe przykładowe albumy, które wykonałem dla moich klientów.

Kontakt:
Adam Tomasik
Tel.602253596
http://b13.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf

Powrót