Zapytanie
725... telefon

Przemysław Kaweński Fotografia

Nawodna, Chojna, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Darłowo, Szczecin, Barlinek, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Szczecinek, Czaplinek, Mielno, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Stargard, Ustronie Morskie, Pobierowo

725... telefon
Wyświetleń: 1226


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Przemysław Kaweński Fotografia

NIE MOGĘ BYĆ JEDNOCZEŚNIE TWÓRCĄ I TWORZYWEM
Fotografia Ślubna stała się sztuką, do której podejść należy z ogromną dawką miłości. Wtedy tworzymy wspólną petardę!

Któregoś dnia, spełnię swoje marzenie i wybiorę się na sesję fotograficzną do Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego spędzę najwspanialsze dni życia.

Od dłuższego czasu stwierdzam, że marzeń nie ma. A jak są, to tylko po to aby myśleć o nich, gdy leżymy w salonie na kanapie. Są cele, które należy realizować. Można zatem marzyć o wspaniałym ślubie, a także można mieć cel aby wspaniały ślub przeżyć.

Nazywam się Przemysław Kaweński i kocham fotografować oraz podróżować. 
Jeśli chcesz się spotkać to zapraszam na kawę! Możemy porozmawiać gdziekolwiek tylko chcesz! Prywatnie – Starbucks to moje ulubione miejsce.

NA CODZIEŃ MIESZKAM NA WIOSCE W POBLIŻU MIASTA CHOJNA. Codziennie również odkrywam piękno tego miejsca. Codziennie, gdy patrzę przez okno zakochuję się na nowo. 

Jak już zdążyłeś zauważyć – jestem wioskowy człowiek! Tam się wychowałem i tam chcę spędzać swój czas pracy jak i czas wolny.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chojna, FotoVideo, Fotograf, Artystyczna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót