Zapytanie
508... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

RELAX Krzysztof Bachmura - filmowanie i fotografia ślubna Olsztyn

Jesteśmy z Olsztyna, ale pracujemy na terenie całej Polski. Fotografią i filmowaniem zajmujemy się od 11 lat. Nieustannie szlifujemy swoje umiejętności, by sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów.

Każda Para Młodych jest inna, każdy ślub i wesele jest niepowtarzalnym wydarzeniem, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nagrywane przez nas filmy czy fotografie tworzymy z pasją, są naturalne i zachowują charakter danej chwili, które na zawsze pozostają w pamięci.Jesteśmy zgranym zespołem, wynajmując u nas kamerzystę i fotografa, możecie być pewni, że powierzacie utrwalenie ważnej dla was chwili profesjonalistom, którzy znają siebie i porozumiewają się bez słów. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką. Zdjęciami i filmem zajmujemy się na co dzień, realizując zlecenia dla firm i klientów indywidualnych. Ukończyliśmy kurs liturgiczny - zakończony otrzymanym świadectwa dla operatorów sprzętu audiowizualnego, wymaganym przez większość księży, podczas filmowania lub fotografowania uroczystości kościelnych, takich jak np. Ślub czy I Komunia Św.

Profesjonalne wideofilmowanie i fotografia ślubna Olsztyn, Ostróda, Orneta, Barczewo, Szczytno, Dobre Miasto, Morąg, Mrągowo, Olsztynek, Pasłęk, Elbląg, Lidzbark Warmiński, Lubawa i nie tylko.
 

Zapraszamy do kontaktu!  

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót