Zapytanie
507... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2800 zł

Rompska Fotografia

Poznajmy się !

Jestem Barbara Rompska i przy użyciu aparatu staram się uwiecznić najważniejsze chwile z Waszego życia.

Ale od początku…

Fotografia od ponad 11 lat jest moją największą pasją. Zdecydowaną większość wolnego czasu z przyjemnością poświęcam na poszerzanie wiedzy w tej dziedzinie, z wykształcenia jednak jestem inżynierem energetyki. Poza zdjęciami uwielbiam sporty zimowe w szczególności jazdę na łyżwach oraz na snowboradzie. W przyszłości chciałabym też spróbować kitesurfingu oraz jazdy na deskorolce!

Robiąc zdjęcia nie ograniczałam się do jednego rodzaju fotografii.

Odkąd pamiętam eksperymentowałam z koleżankami na sesjach tworząc kolorowe portrety, następnie zaczęłam zdobywać doświadczenie fotografując wydarzenia studenckie oraz wesela znajomych. Ostatecznie wybrałam ten rodzaj zdjęć, który sprawia mi największą satysfakcję- fotografię ślubną i rodzinną. Każde zrobione zdjęcie, każda sesja są dla mnie ogromnym oraz wyjątkowym doświadczeniem.

Rok 2018 był rokiem przełomowym w moim życiu, podjęłam dwie bardzo ważne decyzje.

Postanowiłam swoją największą pasję zmienić w sposób na życie oraz wzięłam ślub, a więc znalazłam się w takiej samej sytuacji co Wy, przyszłe Panny Młode. Planowałam każdy szczegół swojego ślubu i wesela, zanim wypowiedziałam sakramentalne TAK. Doświadczenie to pozwoliło mi spojrzeć na ten najwspanialszy dzień w życiu z drugiej strony obiektywu i poznać każdy szczegół tego wydarzenia.

Fotograf ślubny to nie reżyser, dlatego staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, chyba że jest taka potrzeba.

Podczas reportażu ślubnego niezauważalnie uwieczniam na zdjęciach radość, uśmiech, a nawet łzy pojawiające się w chwilach największych emocji. W przypadku fotografii rodzinnej, emocji, które zostaną uwiecznione na zdjęciach szukam w trakcie wspólnej zabawy rodziców z dziećmi czy podczas romantycznego spaceru dwójki zakochanych. W przeciwieństwie do dużych imprez, sesje rodzinne dają możliwość lepszego poznania się tak, aby dzieci poczuły się przy mnie swobodnie. Staram się ukazać na zdjęciach emocje, bajkowe światło, drobne gesty i detale tworzące Wasze opowieści. Stawiam na naturalną fotografię pełną uśmiechu.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Koszalin, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót