Zapytanie
501... telefon

Sebastian Góra Fotografia

Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Reda, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Lębork

501... telefon
Wyświetleń: 341


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sebastian Góra Fotografia

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś! Nazywam się Sebastian. Jestem fotografem z zawodu, zamiłowania i pasji. Uwielbiam się uśmiechać i uwielbiam uśmiechniętych ludzi:)

Jako kilkuletnie dziecko miałem dłuższe, kręcone, blond włosy. Jeździłem na zielonym, trójkołowym rowerku, podjadałem maliny zerwane z działkowego krzaka. Dziś to już historia. Blond włosów, trójkołowca oraz malinowego krzaka, tego wszystkiego już nie ma. Zachowały się jednak niezwykle cenne zdjęcia wykonane niegdyś przez moich rodziców. Dzięki nim przypominam sobie o minionych chwilach. Zainspirowały mnie do spoglądania na świat przez wizjer aparatu. Odtąd aparat stał się moim nieodłącznym przyjacielem i wiernym kompanem. Wspólną przygodę rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu. Szlifowaliśmy swoją współpracę w brytyjskiej szkole fotografii, którą ukończyłem z wyróżnieniem zdobywając międzynarodowe kwalifikacje BTEC HNC Photography, regularnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych warsztatach fotograficznych (m.in. z Adamem Trzcionką, Tomaszem Tomaszewskim i innych, Akademia Ślubna Nikona, Master Wedding). Wspólnie wywołaliśmy miliony uśmiechów i łez wzruszenia na twarzach tysięcy ludzi… Jeżeli zechcielibyście dołączyć do tego grona, zaproście nas do swojego świata.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót