Zapytanie
662... telefon

Sebastian Majcherczyk Fotografia

Sołtysowska 10F/14, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Niepołomice, Miechów, Olkusz, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Limanowa, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice

662... telefon
Wyświetleń: 1852


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2100 zł

Sebastian Majcherczyk 

Fotografując jestem reportażystą i obserwatorem. Dokumentując rzeczywistość zwracam uwagę na najdrobniejsze gesty i szczegóły. Lubię precyzję i detale. Koncentruję się na łapaniu i utrwalaniu pięknych, ulotnych chwil, chwil wzruszenia i radości. Szukam emocji. Nie kreuję sztucznych sytuacji. To dla mnie niezwykle ważne by towarzyszyć Wam wtapiając się w otoczenie. Pozwalając Wam czuć się komfortowo i swobodnie. Ten wyjątkowy dzień musi mieć w sobie spontaniczność, którą staram się zapewnić.Odwiedzając mnie wiem, że i Wy doceniacie prawdziwą wartość fotografii. 

Możliwość wracania i przeżywania pięknych chwil na nowo. Jestem zawsze blisko. Wspieram Was abyśmy wspólnie, w naturalny sposób, pokazali piękno łączącego Was uczucia oraz emocje towarzyszące w tym ważnym dniu. Patrzę, towarzyszę i pokazuję na zdjęciach momenty. Zawsze piękne, czasem szczęśliwe, innym razem wzruszające. Szukam ich będąc przy Was i dla Was. Podpowiem, pomogę a w odpowiednim momencie, kiedy będziecie tego potrzebowali po prostu Was rozśmieszę.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kinga 2021-10-24 15:28:35

Ocena: 5

Jesteśmy zachwyceni zarówno zdjęciami jak i współpracą z Sebastianem. Idealnie uchwycone chwile, oryginalne i niebanalne kadry, naturalność, swoboda i spontaniczność – to wszystko składa się na naszą piękną historię, którą ujęcie po ujęciu możemy odtwarzać i przeżywać na nowo za każdym razem, kiedy wracamy do naszych zdjęć. Jest w nich tyle prawdziwych emocji, tyle ukrytych szczegółów, że raz po raz, za każdym razem odkrywamy na nowo nasz dzień ślubu i wesela. Fotografia to zamykanie na zawsze ulotnych chwil w obrazie, a Sebastian te chwile złapał po mistrzowsku i dał im nieśmiertelność. Sebastian jest przesympatyczną osobą i stworzył przemiłą atmosferę w dniu ślubu jak i na sesji. Podsumowując polecamy Go z całego serca!

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót