Zapytanie
- telefon

SergioFoto.pl - Fotograf Warszawa

Gagarina, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Żyrardów, Otwock, Radom, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Garwolin, Pułtusk, Wyszków, Mława, Konstancin-Jeziorna, Ryki, Nowe Miasto nad Pilicą

- telefon
Wyświetleń: 2088


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

SergioFoto.pl - Fotograf Warszawa

Czy zastanawiasz się nad profesjonalną fotosesją ślubną? Czy chcesz oddać wspomnienia o tym dniu – najważniejszym dniu w Twoim życiu w ręce amatora bądź nieznającego się na rzeczy studenta?
Masz wybór. Warto mieć na uwadze to, że dobry fotograf ślubny zapewni Ci świetny wygląd na jakościowo wydrukowanych zdjęciach i wyjątkowe ujęcia. Wyniki dobrej fotosesji przetrwają czas, a Wy będziecie mogli wracać do tych cennych chwil kiedy tylko macie na to ochotę!!! Jeśli więc chcesz dobry efekt końcowy umów się na spotkanie z Twoim fotografem ślubnym, już teraz poznasz dlaczego warto mieć profesjonalną sesję na ślub lub wesele!

 

Legitymacja

Nasi fotografowie (Sergio i Natalia) posiadają legitymację fotografa i kamerzysty upoważnionego do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych, wydaną przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – Sekcja św. Jana Chrzciciela – Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej.

Zalety naszej współpracy

  • Twoje potrzeby i oczekiwania będą na pierwszym miejscu. Ekipa naszych fotografów przede wszystkim wysłucha Cię i doradzi Ci w każdym szczególe – na każde pytanie otrzymasz odpowiedź a nawiązawszy współpracę z naszym zespołem, który rozumie i ceni ważność tej chwili, masz gwarancję udanej sesji!
  • Fotograf ślubny gwarantuje Ci piękne zdjęcia weselne i plenerowe. Wykonujemy nie tylko zdjęcia reportażowe, ale przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju i artystyczne.
  • Ze względu na to, że już masz wystarczająco na głowie dbając o przyjęcie weselne o niczym już nie musisz myśleć – scenografię i miejsce dobieramy indywidualnie do każdej pary i jej charakteru. Liczy się indywidualizm – każda para zasługuje na indywidualnie dobraną sesję zdjęciową.
  • *co więcej udzielamy konsultacji w dobieraniu kolorystyki jak również całościowego wyglądu wesela, żeby to wszystko idealnie prezentowało się na zdjęciach
  • *w dodatku możesz skonsultować się z naszą stylistką i dobrać suknię ślubną, dodatki i bukiet (owszem, zadbamy również o strój pana młodego)


Oferta

W naszej ofercie możesz znaleźć usługi fotograficzne jak również stylistyczne. Wybierz z oferty to czego najbardziej potrzebujesz.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Artystyczna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf i Kamerzysta

Powrót