Wyślij zapytanie
794... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 8073


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1500 zł

Słoik Wspomnień

Zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka. Fotografie z przygotowań, samej uroczystości i przyjęcia weselnego wykonuję w technice fotoreportażu czyli zaangażowanej dokumentacji życia. Stanowi ona zestaw fotografii ukazujących czas, miejsce a przede wszystkim niewyreżyserowane zdarzenia. Fotoreportaż ze ślubu działa na zmysły i wrażliwość oraz przyciąga uwagę pięknie oddanymi chwilami. Odpowiednio uchwycony moment decyduje o treści i odzwierciedleniu piękna tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest Wasz ślub. Nie ma tu miejsca i czasu na aranżowane zdjęcia. Fotoreportaż ślubny oddaje nastrój i dramatyzm ukazywanych wydarzeń.

Sesja plenerowa może się odbyć w dniu przyjęcia weselnego ale to wiąże się z oczekiwaniem gości na Państwa, dlatego też proponuję Państwu krótką, 30-minutowa sesję w najbliższym otoczeniu jakim jest dom weselny i pełną sesję plenerową w innym ustalonym terminie. Zdjęcia w innym dniu niż dzień ślubu powodują to iż mamy wiele możliwości aranżacji miejsca i czasu, a także możemy sobie pozwolić na niekonwencjonalne pomysły i eksperymenty.

Zapraszam Was do skorzystania z moich usług fotograficznych. Fotografia ślubna to moja pasja, w której czuje się całkowicie spełniony. Jako fotograf ślubny działam na terenie całej Polski.

Zapraszam do współpracy!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót