Zapytanie
735... telefon
Wyświetleń: 273


Średnia ocena: 5 z 10 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2400 zł

Hej!

Mam na imię Tomek. Młode Pary mówią, że jestem jak duch… W ogóle mnie nie widać, a jestem wszędzie i robię świetne zdjęcia. Jako uczestnik tego wyjątkowego dnia zbieram dla Was pamiątki na całe życie. Jestem też specjalistą od sesji ślubnych na luzie – dbam o to, by było dużo śmiechu i świetnej zabawy, a minimum pozowania.

Najbliższa jest mi naturalna fotografia ślubna. To ponadczasowe zdjęcia, które wiernie oddają emocje, akcję, kolor i światło. Jako fotograf ślubny nie ulegam chwilowym modom kolorystycznym w fotografii. Chcę, byście mieli wspaniałą pamiątkę, która będzie wzruszać i przywoływać atmosferę tego dnia po 5, 10 i 50 latach.

Dyskretnie towarzyszę Wam od przygotowań, przez uroczystość zaślubin aż do oczepin na weselu. Tego dnia jestem Waszą trzecią parą oczu. Łowię dla Was wzruszenia, poluję na piękne kadry, wyłapuję wyjątkowe momenty. A wszystko naturalnie i nienachalnie.

Sesję ślubną możemy zrobić już w trakcie wesela. Idziemy wtedy na krótki na spacer, żartujemy, a ja „przy okazji” robię Wam zdjęcia. Taka sesja ślubna przypomina reportaż, czyli mało pozowania, sporo luzu i naturalnego ruchu.

Wyślijcie mi proszę termin ślubu i interesujący Was zakres pracy, a ja w odpowiedzi napiszę, ile będzie to kosztować. W cenę zawsze wliczony jest dojazd.

Serdecznie pozdrawiam, Tomek

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aga i Łukasz 2022-07-21 19:27:35

Ocena: 5

Idealne zdjęcia, super kontakt, bardzo dobre ceny. Polecam!

O Ola i Filip 2022-07-11 07:11:16

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm, kreatywne sesje zdjęciowe. Polecam z czystym sumieniem.

B Bartek i Karolina 2022-07-04 08:45:58

Ocena: 5

Profesjonalizm w każdym detalu, super podejście do klienta, bardzo szybka realizacja, no i najważniejsze – ZJAWISKOWE ZDJĘCIA.😉 Tomek to fotograf, który umie wczuć się w chwilę, mimo że nie potrafimy pozować przy Tomku czuliśmy pełen luz, zdjęcia z sesji ślubnej wyszły przepiękne mimo średniej pogody. Gorąco polecamy.

P Piotr 2022-06-29 07:11:36

Ocena: 5

Tomek robił Nam sesję narzeczeńską i ślubną. Oczywiście pstrykał też fotki na ślubie i weselu. Jesteśmy mega zadowoleni z wykonanej pracy i efektów końcowych. Tomek dał się poznać jako mega pozytywna i sympatyczna osoba; tak więc sesje zdjęciowe mijały na luzie i bardzo wesoło. Mimo iż były to Nasze pierwsze występy przed profesjonalnym obiektywem szybko opuścił nas stres związany z pozowaniem i w zasadzie sesje stały się świetną zabawą i żal było je kończyć. Polecam raz jeszcze :) AHA... kolejny duży plus to szybka realizacja obróbki fotek :) SUPER FOTOGRAF i SUPER FOTKI :)

M Marta 2022-06-27 08:27:42

Ocena: 5

Ślubnografie polecono nam w hotelu przy okazji organizacji wesela. Od razu się zdecydowalismy ze względu na piękne ujęcia ale także z powodu świetnego kontaktu od pierwszych słów. To ważne aby podczas takiej ważnej chwili w życiu otaczały Cię pozytywne osoby znające się na swojej pracy i taki właśnie jest Tomek! Pozytywnie zaskakuje też bardzo szybki czas oddania zdjec- w 2 tyg po ślubie mieliśmy już link do galerii. A same zdjęcia cudowne!!! POLECAM!!

D Damian 2022-06-26 08:07:53

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszyscy goście chwalą zdjęcia za super ujęcia. Krótki czas realizacji i możliwość dogadania się w każdym aspekcie. Polecamy!

M Mateusz 2022-06-24 09:19:33

Ocena: 5

Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm i przemiły kontakt. Zdjęcia przepiękne, super jakościowo 🥰

O Ola 2022-06-23 09:11:19

Ocena: 5

Ślub i wesele to zbiór niepowtarzalnych chwil i emocji. Nie da się ich zatrzymać lub cofnąć. Dlatego tak ważne jest, aby wybrany przez parę młodą fotograf wiedział, jak ująć każdy z pięknych momentów tak, aby w naturalny sposób oddały wydarzenie i pozostały pamiątką do końca życia. Tomek ze Ślubnografii w PERFEKCYJNY I NIEZAWODNY sposób zapisał dla nas tą wspaniałą uroczystość. Każde ze zdjęć w pełni oddaje nasze nastroje i cofa nas w czasie, aby jeszcze raz przeżyć najcenniejsze z chwil! Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej pamiątki, ale tez podejścia, kontaktu i profesjonalizmu w każdym calu. Również sesja poślubna była dla nas świetną zabawą! Zdjęcia dostaliśmy w ekspresowym tempie, co bardzo nas radowało! Nie trzeba chyba dodawać, że polecamy Tomka i jego fotograficzne oko! Mamy nadzieję, ze jeszcze znajdziemy okazję na zapisanie kolejnych wspomnień Tomkowym obiektywem!

Łucja 2022-06-23 09:10:17

Ocena: 5

Tomek zdecydowanie ma reporterskie oko. Świetnie uchwycił drobne gesty, wzruszenia, a nawet lekki przedślubny rozgardiasz w mieszkaniu 😃 Wyszła z tego piękna historia na pięknych zdjęciach (to opinia zarówno nasza, jak i naszych gości). Za co jeszcze cenimy Tomka? Za bardzo fajny kontakt; umowę, którą czyta się tak, jakby znajomy wszystko opowiadał; EKSPRESOWE dostarczenie zdjęć po ślubie (komplet był już u nas 5 dnia!); no i... prezent dla nas – Tomasz, dziękujemy!

W Weronika 2022-06-23 09:09:18

Ocena: 5

Zdjęcia piękne 😍 jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Tomka. Najdrobniejsze gesty ,uśmiechy, spojrzenia wszystko uwiecznione. Był obecny wszędzie. Zdjęcia bardzo szybko oddane . Polecamy serdecznie!

Tagi: Poznań, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót