Zapytanie
791... telefon

Soliszewski Fotografia

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Stalowa Wola, Mielec, Radymno, Kolbuszowa, Jasionka

791... telefon
Wyświetleń: 819


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Soliszewski Fotografia

Nasze życie jest ciągłą podróżą. Nieprzerwanym oczekiwaniem na przyjazd na kolejną stację, która nigdy nie jest tą ostatnią. Stacje noszą różne nazwy, pasażer sam je definiuje i wybiera. Jedni zaczynają od matury, inni od zdania ważnego egzaminu czy ukończenia studiów, ale tory się nie kończą i z jednego wagonu przesiadamy się do kolejnego, jak np. ślub, narodziny dziecka, urodziny. Pasażer sam dokonuje wyboru, co jest ważne, wyjątkowe, a Poczekalnia pomoże uwiecznić te chwile, po to by były dla nas lokomotywą do dalszego działania.

W Studiu Fotograficznym Poczekalnia pragniemy sprawić by wszystkie wspaniałe momenty zostały uwiecznione profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. 

Jestem fotografem z dziesięcioletnim doświadczeniem i przygotowaniem merytorycznym. Zajmuję się fotografią ślubną, okazjonalną, produktową, portretową, biznesową oraz renowacją starych zdjęć. Pragnę zaprosić Państwa do mojego studia, które zlokalizowane jest w budynku Dworca PKP Rzeszów Główny. Właśnie w tym magicznym miejscu przyjazdów i odjazdów wykonam wymarzoną sesję przenosząc Was do Świata Poczekalni.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów, Sesja ślubna Rzeszów, Plener ślubny Rzeszów

Powrót