Zapytanie
883... telefon
Wyświetleń: 1517


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Step By Step

Śluby

Uroczystości ślubne to nasza specjalność. To właśnie one są esencję naszego zamiłowania do filmu i fotografii. Ten jeden dzień to eksplozja uczuć rodzących się w Was - dreszcze, wzruszenie, euforia to tylko cześć tego, co doświadczycie. Do albumu ze zdjęciami ze ślubu sięgniecie nie raz, a przy lampce wina i filmie ślubnym spędzicie nie jedną rocznicę czy romantyczny wieczór.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Za trud rodzicielstwa warto podziękować rodzicom w wyjątkowy sposób, jakim jest bez wątpienia film. Na jego realizacje spotkamy się na kilka tygodni przed ślubem, ale wcześniej wspólnie stworzymy scenariusz. To jak będzie wyglądał zależy oraz jaki będzie jego klimat zależy tylko od Was. W jego realizacji organiczna nas chyba tylko wyobraźnia. Jedno jest pewne - przy kręceniu czeka Was nie mało dobrej zabawy. 

Inne uroczystości

Studniówki, chrzciny, pierwsze komunie, 18-nastki, rocznice ślubu to tylko część uroczystości, na jakie warto zaprosić nas do współpracy. O szczegóły realizacji zapytaj mailowo lub telefonicznie.

NASZA OFERTA TO NAJLEPSZY STOSUNEK CENY DO WYSOKIEJ JAKOŚCI, KTÓRĄ OFERUJEMY

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

W Weronika 2021-08-23 20:23:27

Ocena: 5

Wspaniałe podejście i pełen profesjonalizm ❤️ bardzo dziękuję za wspaniałą pamiątkę naszego dnia😍 jesteście najlepsi w tym co robicie 😘 polecamy

Tagi: Bydgoszcz, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Fotograf Gdańsk, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Fotografia ślubna Gdańsk, Sesja ślubna Gdańsk

Powrót