Zapytanie
516... telefon

Strefa Wspomnień

Kordiana 64/118, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Zabierzów, Zielonki, Bochnia, Brzesko, Kryspinów, Mogilany, Kokotów, Rząska

516... telefon
Wyświetleń: 2870


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2200 zł

Strefa Wspomnień

Fotografią ślubną w Krakowie (również w innych miejscach) zajmuję się od kilku lat, jednak zdjęcia są moją pasją od dziecka. Rozwijając karierę fotograficzną, pracowałem również jako fotoreporter. Fotografia to dla mnie sposób postrzegania świata oraz zapisywania go w pamięci przyszłych pokoleń. Rzadko zdarza mi się wyjść z domu bez aparatu, to on jest głównym bohaterem moich podróży, a także codziennych spotkań ze znajomymi i rodziną. Na zdjęciach staram się uchwycić piękno, emocje i niepowtarzalność każdego człowieka oraz chwili, jaką przeżywa.

W pracy fotografa ślubnego stawiam na indywidualne podejście do każdego z Państwa, cenię sobie elastyczność i kreatywność. Wiem, że decydując się na ślubną sesję zdjęciową, zapraszacie mnie do udziału w najbardziej intymnych i zarazem ekscytujących momentach Waszego życia. Doceniam to, dlatego postaram się zrobić wszystko, aby Wasza nowa, ślubna Strefa Wspomnień wzbogaciła się o to, co ulotne i niepowtarzalne – Wasz szczery śmiech, głębokie wzruszenia i wzajemną miłość.

Podejmując współpracę z prowadzoną przeze mnie Strefą Wspomnień Autorską Pracownią Fotografii Krzysztof Cukier, dostają Państwo gwarancję w pełni profesjonalnej usługi fotografii ślubnej. Działam kompleksowo – jestem z Państwem podczas przygotowań, fotografuję ceremonię ślubną oraz wesele, wykonuję sesje studyjne i plenerowe. Dbam o szczegół i najwyższą jakość odbitek. Dokładam wszelkich starań, by byli Państwo w pełni zadowoleni z otrzymanych zdjęć ślubnych oraz gotowych pamiątek.

W celu zapewnienia Państwu usług fotograficznych na wysokim poziomie pracuję wyłącznie na dobrym, sprawdzonym sprzęcie, takim jak lustrzanki cyfrowe firmy Canon czy wysokiej klasy obiektywy renomowanych marek. Jestem zabezpieczony na wypadek wszelkich awarii, zawsze używam zdublowanych kart pamięci oraz noszę ze sobą zapasowy aparat. Dysponuję także przenośnym oświetleniem studyjnym.

Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

I Iza 2017-02-15 09:03:39

Ocena: 5

Nie żałujemy swojego wyboru, otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia w pięknym albumie ślubnym. Gorąco polecamy ;)

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót