Zapytanie
792... telefon

Studio Floł - Fotografia i Wideo

Radom, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Pruszków, Sochaczew, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Kozienice

792... telefon
Wyświetleń: 724


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Floł - Fotografia i Wideo

Wykonamy dla Was reportaż od przygotowań poprzez zdjęcia i teledysk w plenerze, ceremonie zaślubin i wesele. Wykonujemy również podziękowania dla Rodziców i mini sesje w dniu ślubu - wideo. 

Lubimy:

Chwytać emocje i układać je w niepowtarzalną historię TEGO najpiękniejszego dnia. Wyrwać się na weekend, 400 km od domu i spełniać naszą pasję jaką jest fotografia
i filmowanie.

Podróże również, dlatego pracujemy na terenie całej Polski i nie jest to dla nas problem, przejechać pół kraju.

Robimy:

Same ładne rzeczy. Tworzymy z najwyższą starannością, materiał który mamy Wam oddać. W naszej ekipie Aleksandra jest grafikiem komputerowym, także starannie dopieszcza dla Was zdjęcia w sposób profesjonalny.

Jesteśmy:

Elastyczne, nie mamy określonego cennika usług, każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Mamy tego świadomość, że chcecie czasami zmienić "to i owo".

Obserwujemy i wykorzystujemy dany moment. Każde zlecenie na reportaż ślubny traktujemy w sposób inny niż reszta, unikając schematów.

Pracujemy na sprzęcie firm Canon mark IV, Canon mark III foto i Sony Alpha A99II, Sony Alpha a6500, GoPro - wideo. Nie mamy jednego ustalonego cennika, ponieważ wiemy, że trzeba być elastycznym przy wykonywaniu zleceń fotograficznych i wideo. Jesteśmy młodym duetem fotograf i kamerzysta, pracującym już od 5 lat ze sobą. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Radom, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Fotograf i Kamerzysta

Powrót