Wyślij zapytanie
601... pokaż numer

Studio Fotograficzna Agfa Filmix Biłgoraj

Plac Wolności 10, Biłgoraj, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Janów Lubelski, Nałęczów, Tomaszów Lubelski, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Hrubieszów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Łuków

601... pokaż numer
Wyświetleń: 1519


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Studio Fotograficzna Agfa Filmix Biłgoraj

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku foto – video do dnia dzisiejszego. Specjalizujemy się w fotografii reportażowej oraz studyjnej jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych. Nasi stali Klienci cenią w szczerości jakość naszych usług i niewysoką cenę. Prowadzimy firmę w Biłgoraju na Placu Wolności 10.

OFERTA FOTO
Proponuje Państwu niebanalne i często jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Każde zdjęcie jest starannie selekcjonowane i obrabiane w programach graficznych. Nie otrzymujecie Państwo "masówki" tylko zdjęcia z duszą.


OFERTA VIDEO
Wesela, komunie, chrzty, studniówki itp. Filmy reklamowe, profesionalny montaż, kopiowanie i archiwizacja nagrań HDD i DVD - UTRWAL NIEZAPOMNIANE CHWILE. godnie z Państwa życzeniem dobieramy charakter i klimat, tak abyśmy razem mogli stworzyć niezapomniany film.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ela i Sebastian 2018-10-19 22:05:38

Ocena: 5

Są najlepsi w okręgu biłgorajskim - znają się na fotografii jak mało kto. Polecamy gorąco na reportaże ślubne.

Tagi: Biłgoraj, FotoVideo, Fotograf

Powrót