Zapytanie
501... telefon

Studio Fotos

ul. Bartniki 44, Milicz, Dolnośląskie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Mszczonów, Grójec, Rawa Mazowiecka, Łowicz, Skierniewice, Nieborów

501... telefon
Wyświetleń: 398


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Fotos

Fotografia to przede wszystkim nasza pasja, która stała się sposobem na życie.
Nasza przygoda z fotografią rozpoczęła się ok 15 lat temu, kiedy sesje zdjęciowe odbywały się wyłącznie w studio fotograficznym. Od samego początku mieliśmy własną wizję fotografii, podczas gdy inni pracowali na tłach tematycznych typu “wodospad”, my rozwijaliśmy tła jednokolorowe i największą uwagę przywiązywaliśmy do stworzenia odpowiedniego światła oraz najkorzystniejszego ustawienia modeli, co czyniło nasze prace “innymi”, wyjątkowymi. I tak nam zostało do dziś. 

Dzisiaj biegamy po łąkach, lasach, brodzimy w wodzie, “gonimy” lub wyczekujemy na idealne “światło”, pomagamy niezdecydowanym nabrać pewności, szukamy idealnej pozy dla różnych sylwetek. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybką weryfikację wszystkich czynników decydujących o tym, by każde zdjęcie było dopracowane w szczegółach, by nie tylko ukryć wady, ale przede wszystkim wyeksponować zalety. Niezwykle ważne dla nas jest stworzenie takiej atmosfery, by każdy klient mógł poczuć się zrelaksowany. Bo tylko to gwarantuje sukces w postaci naturalnych i wyjątkowych ujęć.

Co robimy poza fotografią? Nie mamy wiele czasu, ze względu na ogrom pracy, wyjazdów na sesje zdjęciowe, ale oprócz czasu który spędzamy z dziećmi, każde z nas ma swoje małe hobby, które pozwala nam się zrelaksować i naładować baterie. 

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Milicz, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót