Wyślij zapytanie
668... telefon

Studio Miro-Mix Mirosław Podhorski

Pocztowa, 72, Kłomnice, Śląskie,

W pobliżu: Kraków, Zabrze, Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Radomsko, Działoszyn, Przedbórz, Blachownia, Kamienica Polska

668... telefon
Wyświetleń: 1849


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1800 zł

Studio Miro-Mix Mirosław Podhorski

Każdy z nas przeżywa w życiu piękne chwile, które chciałby zapamiętać na zawsze, powracać do nich i dzielić się nimi z najbliższymi. Dzięki obrazom wspomnienia z przeszłości stają się bliższe i możemy na nowo rozbudzić uczucia, które towarzyszyły nam w tych wyjątkowych momentach. Taka sentymentalna podróż jest możliwa dzięki zdjęciom na których odnajdziemy swoją radość, przyjaźń, miłość… Jeśli ci na tym naprawdę zależy, możesz mi powierzyć zadanie ich utrwalenia, byś zawsze powracał z przyjemnością do scen z przyszłości

Oferuję:
reportaż ślubny
reportaż chrzcin
reportaż komunii
sesje narzeczeńskie
sesje rodzinne
sesje dziecięce
sesje portretowe
sesja zwierząt
Imprezy okolicznościowe
Zdjęcia reklamowe (Packshoty)
Obróbka graficzna zdjęć

Jestem elastyczny i dopasowuję się do indywidualnych potrzeb klienta

WWW:

www.studio-miromix.pl

Facebook:
facebook.com/MiroMixMP

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

I Iwona 2019-02-01 08:50:58

Ocena: 5

Profesjonalne wykonanie sesji ! Super podejście do modela . Piękne portfolio ! Dziękujemy bardzo ! Polecamy świetny fotograf .

A Agata 2019-01-07 14:55:44

Ocena: 5

Najlepszy fotograf z jakim miałam do tej pory do czynienia! Bardzo piękne zdjęcia, profesjonalnie wybrane kadry, super ekspozycja świetlna i dobre oko do szczegółów. Zdjęcia z duszą i historią. Z praktycznych uwag: na zdjęcia nie czeka się długo i są one naprawdę absolutnie najwyższej jakości. Kiedy tylko mam okazję ku temu, korzystam z jego usług i tym samym bardzo gorąco polecam! :)

K Klaudia 2018-11-25 08:18:16

Ocena: 5

Sumienny, uśmiechnięty, a przede wszystkim świetny fotograf! Zdjęcia uchwyciły najlepsze momenty imprezy i są genialne! Kontakt z panem Mirosławem jest bezproblemowy a zdjęcia zostały mi wysłane bardzo szybko. Cena jak najbardziej adekwatna do usługi. Co najlepsze - większość zdjęć jest bardzo naturalna i spontaniczna, a ich jakość powala. Serdecznie polecam!

Tagi: Kłomnice, FotoVideo, Fotograf

Powrót