Zapytanie
511... telefon
Wyświetleń: 573


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio Przy Zamku

ZDJĘCIA z Waszego dnia ...

Jesteśmy z wami od samych przygotować aż do późnych godzin wesela. Możemy wykonać sesje plenerowe, zdjęcia z kościoła, wesela lub całego dnia. Otrzymacie od nas pliki w wysokiej jakości, gotowe do druku wraz z obróbką kolorystyczną. Pracujemy tak aby nie skupiać na sobie uwagi i nie przeszkadzać gościom w zabawie. Powiedzice co was interesuje a my spełnimy wasze oczekiwania.

FILM z waszego dnia ...

Każda uroczystość jest inna i do każdej przygotowujemy się inaczej. Staramy się abyście poczuli się przy nas komfortowo i swobodnie. Czasem coś podpowiemy, czasem pomożemy, ale nigdy nie skupiamy na sobie uwagi, to WASZ dzień. Pracujemy sumiennie i wytrwale aż do późnych godzin wieczornych. Wykonujemy filmy z całego dnia ślubu, wesela, kościoła, przygotowujemy podziękowania dla rodziców oraz teledyski. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, powiedzcie co was interesuje a my to zrealizujemy!


Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna nad Morzem, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót