Zapytanie
790... telefon
Wyświetleń: 2353


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1450 zł

Sztuka Foto - Fotografia z pasją 

„Sztuka to codzienne wyzwania; technikę należy zdobyć, aby mieć kontrolę nad czasem. W fotografii nauka i sztuka są jednością, nie zaś swoim przeciwieństwem”

Fotografia to coś więcej niż obraz utrwalony aparatem. Fotografia to zatrzymanie emocji, uczuć czy ulotnych chwil które trudno zarejestrować patrząc. 

Zawsze staram się być w centrum wydarzeń tak aby uchwycić najwspanialsze chwilę i wszystko to co najistotniejsze. W zależności od wariantów jakie Państwo wybiorą jestem już od przygotowań do późnych godzin nocnych oraz wykonuje sesję ślubną w dogodnym terminie 

Dla zapewnienia Państwu wysokiej klasy fotografie i bezawaryjności zaopatrzeni jesteśmy w najwyższej klasy aparaty oraz profesjonalne jasne obiektywy z zakresem od 14 do nawet 300mm co gwarantuje bardzo wysoką jakość wykonanych zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach.

Fotografią zajmuje się już od 9 lat cały czas doszkalając swoje umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Alicja 2019-02-02 11:22:32

Ocena: 5

Bardzo polecame tego fotografa, podejście profesjonalne a zdjęcia rewelacyjne. Pan Krzysztof jest bardzo komunikatywny i otwarty na nowe wyzwania. Polecam z czystym sumieniem - Alicja

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf

Powrót