Wyślij zapytanie
881... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Tomasz Bakiera ᴾᴴᴼᵀᴼᴳᴿᴬᴾᴴᵞ

Witam w świecie mojej fotografii – w świecie w którym zatrzymam dla Was czas !

Nie stworzę Waszej historii.. bo nikt nie zrobi tego lepiej niż Wy sami!

Ja przy pomocy mojej wyobraźni i aparatu zatrzymam dla Was czas w tych ważnych i najpiękniejszych momentach. Sprawiając aby Wasza bajka przepełniona była mnóstwem pięknych chwil, chwil które będą trwały wiecznie, na moich fotografiach i w Waszych sercach. Utrwalę Wasze magiczne gesty, czułe spojrzenia i unoszący się w powietrzu stan cudnych emocji po to, abyście przy oglądaniu zdjęć raz jeszcze poczuli
to samo bicie serc i drżenie dłoni.. ♡

Kilka słów o mnie:
Zanim poznam Waszą opowieść chcę abyście Wy poznali mnie..

Jestem Tomek – szczęśliwy mąż i spełniony tata najwspanialszych dzieciaków pod słońcem, które każdego dnia dostarczają milion powodów do radości i dzięki temu poznacie mnie po uśmiechu – nie schodzi mi z twarzy:)
Nasza rodzinna, nieustannie pisząca się historia, pełna magicznych momentów, ciągle uczy mnie, by doceniać i zapamiętywać każdą piękną chwilę. Właśnie dlatego robię to dla innych – utrwalam cudowne emocje, magiczne gesty i szczere uśmiechy.
Na swoich fotografiach zatrzymuje to, co w życiu najcenniejsze –prawdziwą miłość!
Wrażliwość i emocjonalność w mojej osobie łączą się z totalną nieumiejętnością siedzenia w miejscu z założonymi rękami. Uwielbiam podróżować, zachwycam się górami. Kocham ludzi i zwierzaki. Mam trzy pieski ;) W mojej głowie zawsze jest tysiąc pomysłów na minutę i nigdy nie czekam aż same się zrealizują, bo... jeszcze zrealizuje je ktoś inny w fotografii przekłada się to na to, że jestem z aparatem zawsze tam gdzie dzieje się coś ważnego aby uchwycić to, co najpiękniejsze !

Chciał bym Was poznać!
Napiszcie, zadzwońcie, spotkajmy się!

Porozmawiamy o Was, o Waszej miłości i o tym, co dla Was ważne.
Będzie mi niesamowicie miło, jeśli pozwolicie mi poznać i Waszą historię..

- Tomasz Bakiera

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Nowodwór, FotoVideo, Fotograf

Powrót