Zapytanie
609... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1700 zł

Tomasz Iwański Fotografia

Opowiadam kadrem. Fotografią ślubną zajmuję się od ponad czternastu lat. Fotografując tworzę małą historię, która po latach będzie przypominała potomnym o wyjątkowych emocjonalnych chwilach ich bliskich. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie starając się uchwycić atmosferę wydarzenia, pokazać emocje i relacje między bliskimi. Pracuję na profesjonalnym pełnoklatkowym sprzęcie, mając zawsze drugi aparat w zapasie. Posiadam pełen zakres profesjonalnych, jasnych obiektywów pozwalających mi na fotografowanie w najbardziej trudnych oświetleniowo warunkach. Fotografuję zarówno w kościołach wyznania protestanckiego oraz posiadam kurs liturgiczny, który pozwala mi na fotografowanie w kościołach rzymskokatolickich na terenie całego kraju. 

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Karolina 2020-03-27 13:41:03

Ocena: 5

Niesamowicie profesjonalny fotograf angażujący się całym sobą podczas wykonywania zdjęć! W trakcie sesji dba o najmniejsze szczegóły oraz o przyjazną atmosferę :) Moja współpraca z Tomaszem to czysta przyjemność!

N Noemi 2020-03-18 13:06:35

Ocena: 5

Dziękujemy za niesamowite uwiecznienie tej ważnej chwili dla nas. Jesteśmy pewni, że nikt nie mógłby wykonać tego lepiej niż Ty. Wraz z oglądaniem Twojego dzieła emocje i wspomnienia wracają. Dziękujemy Polecamy każdemu komu zależy na profesjonalnych zdjęciach wykonanych z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Tagi: Słupsk, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót