Zapytanie
888... telefon

Tomasz Suszczyński Soft Light Studio Fotograficzne

Tarnowska 44, Kielce, Świętokrzyskie,

W pobliżu: Końskie, Staszów, Staszów, Opatów, Jędrzejów, Włoszczowa, Małogoszcz, Pińczów, Chęciny, Morawica, Suchedniów, Starachowice, Sandomierz, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna

888... telefon
Wyświetleń: 218


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Tomasz Suszczyński Soft Light Studio Fotograficzne

Jesteśmy ludźmi o niezwykłej pasji. Skończyliśmy uczelnie artystyczne
Poznaniu i w Kielcach i otworzyliśmy przestronne studio fotograficzne w Kielcach. Pracownie zaopatrzyliśmy w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu kontrolujemy pełen proces powstawania zdjęć. Posiadanie aparatu nie czyni z nikogo dobrego fotografa, dlatego najlepszym potwierdzeniem naszych nietuzinkowych umiejętności jest bogate portfolio oraz ogólnopolskie sukcesy.Zdobyte nagrody i wyróżnienia były głównym powodem powstania SOFT LIGHT Studio.

Praca… W pracy nigdy nie zapominamy, że podstawowym celem naszych działań jest satysfakcja klienta. Wykonując powierzone zlecenia, koncentrujemy się głównie na wytycznych zleceniodawcy, ponadto starając się, by efekt końcowy miał niepowtarzalny charakter. Dotychczasowe zadowolenie naszych klientów utwierdziło mnie w przekonaniu, że tylko pełen profesjonalizm gwarantuje sukces.

Oferta… W tej kwestii staramy się słuchać przede wszystkim Ciebie. Nie powiemy, że czegoś nie zrobimy. Możemy jedynie wyrazić swoje sugestie, oparte na doświadczeniu. Wykonujemy wiele zleceń – zdjęcia z uroczystości weselnych, sesje plenerowe i studyjne, fotografie produktów dla średnich i dużych przedsiębiorstw, reportaże okolicznościowe, etc. Możesz być pewien, że realizacja Twojego projektu jest w dobrych rękach.


Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót