Wyślij zapytanie
509... telefon

Tomaszewskifoto Fotografia kreaktywna na każdą okazję

Skierniewice, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Zduńska Wola, Pabianice, Bełchatów, Skierniewice, Bałuty, Górna

509... telefon
Wyświetleń: 2341


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Tomaszewskifoto Fotografia kreaktywna na każdą okazję

Fotografia jest naszą pasją, naszym sposobem na zwykłe i niezwykłe dni, sposobem na radość i smutek, na słońce i deszcz. Staramy się połączyć dobre spojrzenie, niebanalny kadr wykorzystując wysokiej klasy sprzęt oraz jasne szkła. Oddajemy w ten sposób nastrój, klimat i naturalne światło.

Naszym obszarem działania jest woj. łódzkie i mazowieckie, ale również zlecenia z innego rejonu są bardzo ciekawym doświadczeniem i będzie nam bardzo miło gdy otrzymamy zaproszenie od Państwa na jakąkolwiek uroczystość, czy jest to ślub, chrzest, komunia, studniówka, a może bal. Wykonywaliśmy zdjęcia ślubne zarówno w dużych miastach takich jak Warszawa, Łódź jak i mniejszych np. Skierniewice, Sochaczew, Żyrardów, Łowicz, Głowno, Brzeziny, Rawa Mazowiecka, Piaseczno, Pruszków. Odległość nie stanowi dla nas problemu.

Fotografia ślubna jest naszym spełnieniem i naszym sposobem na życie. Jesteśmy dyspozycyjni otwarci na wszelkie typowe i nietypowe pomysły.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo zdjęcia zarówno z reportaży ślubnych, reportaży z chrztu jaki z komunii i innych uroczystości. Wykonujemy również ślubne sesje plenerowe, zdjęcia dzieci w plenerze oraz portfolia.

Jeśli podobają się Państwu nasze zdjęcia to zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skierniewice, FotoVideo, Fotograf

Powrót