Zapytanie
536... telefon

Uchwycone w Kadrze

Gliwice, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Tychy, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Żory, Knurów, Mikołów, Bytom, Przyszowice, Pyskowice, Pszczyna, Bieruń

536... telefon
Wyświetleń: 1023


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Uchwycone w kadrze

Fotografia ślubna na Śląsku i w całym kraju.

Fotograf ślubny Gliwice, Katowice, Rybnik zaprasza do swojego portfolio. Szczerze i z żartobliwie mówiąc,  opis, który tutaj widzisz zawiera wiele słów kluczowych takich jak fotograf ślubny Gliwice czy też fotograf ślubny Rybnik właśnie po to aby ta właśnie strona pojawiła się wyżej w wynikach…. A to właśnie fotografie jakie prezentujemy powinny same przemówić do Ciebie.

Uchwyconewkadrze.pl to projekt dwóch fotografów współpracujących ze sobą na co dzień w różnych zleceniach fotograficznych. Możesz zatem skorzystać z naszego zamiłowania do fotografii i skorzystać z naszych usług na swoim ślubie lub zamówić sesję narzeczeńską i rodzinną, mając do dyspozycji jednego lub dwóch fotografów równocześnie.

Styl fotografowania jaki preferujemy to fotografia reportażowa. Staramy się być obserwatorami, utrwalać ciekawe i ulotne momenty, emocje i wzruszenia. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń pozostając w ich cieniu. Działamy na obszarze Śląska i całego kraju, nie stronimy także od wyjazdów poza jego granice.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio prezentującym fotografię ślubną widzianą naszym okiem – Przygotowania, ślub i Plener śłubny. Na blogu fotograf ślubny Gliwice znajdziecie bieżące informacje o historiach młodych par a także sesjach, w których bierzemy udział.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gliwice, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Sesja Ślubna nad Morzem, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót