Zapytanie
796... telefon
Wyświetleń: 261


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Victoria Górny Fotografia

Witajcie! Cieszymy się że nas znaleźliście :) Serdecznie zapraszamy Was do naszego świata fotografii i filmowania!

Krótko o nas:

Zawodowo jesteśmy parą fotografów i kamerzystów ślubnych, jak i młodą oraz zgraną parą małżeńską. Jesteśmy ciekawi świata i uwielbiamy podróżować, stąd nasze realizacje z zagranicy. Nasza praca jest dla nas przyjemnością z której czerpiemy ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich.

W celu zapoznania się z naszymi realizacjami oraz jakością naszej pracy, zapraszamy do przejrzenia poniższych materiałów.
Nasz styl zawsze jest naturalny i elegancki, Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych i autentycznych opowieści dla zakochanych par :)

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć o nas więcej lub posiadacie ewentualnie jakieś pytania lub pomysły, - Zapraszamy oczywiście do kontaktu!

Nie możemy się doczekać aby Was lepiej poznać i opowiedzieć historie waszej miłości poprzez niezapomniane filmy i zdjęcia

Damian & Wiktoria

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna w Górach, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Artystyczny film ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta

Powrót