Wyślij zapytanie
604... pokaż numer

VIDARTO - Arkadiusz Rutz

ul. Mastalerza 4/25, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Świecie, Wąbrzeźno, Kwidzyn, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica

604... pokaż numer
Wyświetleń: 1811


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

VIDARTO - Arkadiusz Rutz

Firma VIDARTO świadcząca usługi fotografowania oraz wideofilmowania uroczystości okolicznościowych to jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez Arkadiusza Rutz.

Fotografowanie oraz wideofilmowanie jako propozycję wykonania usług oferuję od roku 2002, w którym założyłem firmę z siedzibą w Grudziądzu, ale doświadczenie i umiejętności zacząłem nabywać kilkanaście lat wcześniej.

 

Obecnie moja oferta skierowana jest do ludzi, którzy oczekują kreatywnego podejścia do fotografii i wideofilmowania, a tym samym otrzymania ciekawej i niepowtarzalnej pamiątki w postaci albumu, fotoksiążki i filmu video z ich wyjątkowej uroczystości.

W związku z tym, że jestem w stanie wykonać foto i wideo reportaż jednocześnie, gwarantuję konkurencyjną cenę oraz kadry, na których na pewno nie będzie tego "drugiego", czyli fotografa lub kamerzysty.

Dbając o rozwój firmy i podwyższając jakość oferowanych usług pracuję na coraz nowszym sprzęcie firm Panasonic i Canon, dbając tym samym o zadowolenie klientów i komfort wykonywanej pracy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Grudziądz, FotoVideo, Fotograf

Powrót