Zapytanie
501... telefon

wfoto.pl

Piotrkowska 17 lok.9, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Bełchatów, Zgierz, Kutno, Łowicz, Skierniewice

501... telefon
Wyświetleń: 1081


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Cześć, tu wfoto, czyli Wasz fotograf … ale mówcie mi Waldek ;)

Jeśli szukacie fotografa, ale takiego zaangażowanego, kogoś, na kim można polegać, kto pomoże w trudnych momentach w tym pełnym wyzwań wydarzeniu, jakim na pewno jest ślub, to dobrze trafiliście. Fotografią ślubną zająłem się kilkanaście lat temu, z bardzo prozaicznego powodu, bo oprócz fotografii uwielbiam ludzi. Uwielbiam rozmawiać z nimi, poznawać i obserwować ich a co za tym idzie także ich uwieczniać, takich autentycznych, pełnych emocji. Jestem wesołym człowiekiem o bardzo pozytywnym usposobieniu, do tego pomysłowym i wrażliwym. Lubię dobrą zabawę i potrafię odpowiednim „sucharem” rozładować najbardziej nerwową sytuację, ale bywam też melancholijny i skłonny do filozofii. Miks takich cech sprawia, że idealnie wpasowuję się w ślubny klimat.

Fotografię ślubną dzielę na dwie wariacje. Pierwsza to opowiadanie tego, co dzieje się podczas Waszego ślubu, czyli fotograficzna relacja z tego wyjątkowego dnia. Druga to słynny „plener fotograficzny”, który opiera się na kreacji, ale pokazuje Wasze prawdziwe emocje! One są dla mnie najważniejsze, reszta to dodatki! Będzie więc dużo całowania, przytulania i zachwycania się. Jeśli jesteście wesołymi ludźmi, to możemy biegać, skakać, śmiać się i wygłupiać, ale jeśli to w melancholii jest Wam bardziej do twarzy, zdjęcia będą delikatne i subtelne.

Moje zdjęcia cechuje autentyczność i naturalność. Nie lubię zbędnych ozdobników, najbardziej zależy mi na prawdzie i emocjach. Umiem upolować i uchwycić wyjątkową chwilę. Staram się tylko obserwować, nie narzucając się za bardzo ze swoją wizją Waszego ślubu, ale kiedy trzeba – służę pomocą czy radą. W końcu mam duże doświadczenie :)

Uwielbiam podróżować, co widać na moich zdjęciach. Do tej pory reportaże robiłem na terenie Polski, a plenery jeszcze dalej – w Paryżu, Wiedniu, Pradze, na Islandii… Wciąż czekam na sfotografowanie zakochanej pary w Portugalii.

Poza fotografią cenię sobie wszystko, co ubarwia nasze życie – miłość, kawę, książki, filmy, snowboard, motoryzację i wiele innych :)

I mówcie mi Waldek! Tak, od zaraz, nawet jak będziecie pisali do mnie e-mail albo dzwonili po raz pierwszy, od razu przejdźcie na „Ty”. Konwenanse po prostu mi nie wychodzą ;)

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia 2022-02-18 10:12:51

Ocena: 5

Polecam bardzo. Zdjęcia są przepiękne :-)

D Daria 2020-03-27 13:40:57

Ocena: 5

Razem z mężem i synkiem polecami Waldka z całego serca. Zdjęcia ze slubu czy chrzcin są przepiękne i oddają emocje, które były z nami w tym czasie. Mamy przepiękną pamiątkę przy której wzruszamy się za każdym razem. Waldek to złoty człowiek, który jest świetny w tym co robi. Po za tym zawsze służy dobra radą i pomocą.

Tagi: Łódź, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót