Zapytanie
500... telefon

Wilczkiewicz Fotografia Ślubna

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Żyrardów, Otwock, Radom, Piaseczno, Góra Kalwaria, Grójec, Warka, Garwolin, Pułtusk, Wyszków, Mława, Konstancin-Jeziorna, Ryki, Nowe Miasto nad Pilicą

500... telefon
Wyświetleń: 786


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wilczkiewicz Fotografia Ślubna

Magdalena i Tomasz – dwoje fotografów na Waszym ślubie!

Różni nas wiele… wiek, wzrost, płeć, spojrzenie na świat… Łączy jedno: wspólna pasja!

Bardzo lubimy robić zdjęcia i pracować razem, a wspólna praca sprawia, że stale się rozwijamy.

Razem zadbamy o to, aby zdjęcia z Waszego ślubu były pełne emocji, uchwycimy towarzyszącą Wam w tym wyjątkowym dniu miłość i radość. Uwiecznimy wszystkie chwile warte zapamiętania, tak byście mogli do nich wracać kiedy tylko zechcecie.

Cechuje nas spostrzegawczość – jesteśmy wszędzie tam gdzie coś się dzieje, jednocześnie starając się pozostać niezauważeni, tak by zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Jesteśmy czujni – macie pewność, że nie umknie nam żadne ważne wydarzenie.

Każdą chwilę uchwycimy z dwóch różnych perspektyw. Jedno z nas zawsze fotografuje z dalszej perspektywy, skupiając się na reakcji otoczenia, podczas gdy drugie koncentruje się na detalach i parze młodej, a wszystko to gwarantuje Wam niepowtarzalność zdjęć i stworzenie prawdziwego reportażu.

Nie ma dwóch takich samych ślubów, każdy jest wyjątkowy i dlatego zawsze jest to dla nas niesamowite doświadczenie, na które czekamy z niecierpliwością. Będziemy zaszczyceni możliwością towarzyszenia Wam w tym wyjątkowym dniu.

Pisać można wiele… lecz to tylko słowa, a w tym przypadku to głównie nasze prace powinny nas opisać, dlatego też zachęcamy do obejrzenia zdjeć, które możecie znaleźć w zakładce „PORTFOLIO”

Jeżeli macie dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jarosław 2020-04-16 08:32:50

Ocena: 5

Genialny fotograf!

Tagi: Warszawa, FotoVideo, Fotograf, Filmowanie z Dwóch Perspektyw, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót