Zapytanie
609... telefon

Wojciech Makula Fotografia

Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Wrocław, Kraków, Tychy, Gliwice, Rybnik, Żory, Bytom, Strzelce Opolskie, Oświęcim, Chrzanów, Zawiercie, Myszków, Jastrzębie-Zdrój

609... telefon
Wyświetleń: 1393


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

4000 zł

Wojciech Makula Fotografia

A gdyby tak zatrzymać wyjątkowe chwile, złapać ulotne emocje, by powracać do nich każdego dnia? Dzięki sztuce fotografii możemy przenieść się w magiczny świat wspomnień i sprawić, że najpiękniejsze historie rozpoczną się na nowo. Pozwólcie, że będę Wam towarzyszył w tej podróży.

Ślub i wesele to wydarzenia szczególne. Każda uroczystość jest inna, lecz wszystkim towarzyszą te same emocje. Z przyjemnością utrwalam najpiękniejsze chwile radości i wzruszeń, abyście mogli powracać do nich każdego dnia. Staram się też, aby moje fotografie ślubne w pełni oddawały klimat oraz atmosferę Waszej uroczystości. Liczę, że sięgając po nie nawet po wielu latach, nadal będziecie się uśmiechać.

Z wielką radością realizuję także sesje przedślubne. Narzeczeństwo to okres oczekiwania na wspólną przyszłość, który obfituje w marzenia i plany na dalsze lata. Niestety często gubimy go gdzieś pomiędzy dniem oficjalnych zaręczyn a hucznie świętowanym ślubem. Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, by zatrzymać w pamięci ten czas, kiedy uczyliście się siebie nawzajem. Takie zdjęcia będą też idealnym przygotowaniem do późniejszej sesji ślubnej.

Jeżeli szukacie dobrego fotografa, który uwieczni Waszą historię miłosną, serdecznie zapraszam do współpracy. Będę zaszczycony, mogąc towarzyszyć Wam w tych wyjątkowych chwilach.

Jeśli planujecie piękny ślub, po prostu piszcie!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, Fotograf, Sesja Ślubna za Granicą, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków

Powrót