Zapytanie
792... telefon

Woodland Studio

Lędziny, Śląskie,

792... telefon
Wyświetleń: 208


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Woodland Studio

Fotografia i film od zawsze odgrywały ważną rolę w naszym życiu. Można powiedzieć, że to tak naprawdę część nas i w naszym plecaku zawsze znajdzie się miejsce na aparat. W naszych działaniach skupiamy się na tym, aby pokazać Wam ile piękna można wydobyć z naturalności. Nigdy nie byliśmy zwolennikami wyreżyserowanych ról i ustawianych póz. Lubimy dostosowywać się do otoczenia i pracować po cichu - równocześnie dając pełną swobodę tym, dla których tworzymy.
Podobno na weselach jesteśmy jak duchy - ale nie bez życia, ze skwaszonymi minami (czasami zdarza nam się trochę potańczyć na Waszym weselu, ale nie bądźcie źli, fotografia i filmowanie, to dla nas wspaniała zabawa, a każda realizacja jest niezwykłą przygodą...) ale wracając... staramy się być niewidoczni. Przyglądamy Wam się nie chcąc sprawić, żebyście czuli się nieswojo, a jednocześnie rejestrujemy Wasze najważniejsze chwile.
Działamy na rynku fotograficzno-filmowym od 2018 roku. Kiedy to nasze drogi połączyły się, a nasza pasja zaczęła dawać radość innym. Nabyte przez nas doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. (Potrafimy się dostosować do sytuacji).

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujący może być ten dzień (wszyscy jesteśmy zaobrączkowani i wiemy jak to jest być po tej "drugiej stronie" obiektywu) więc oprócz zdjęć chętnie podzielimy się z Wami naszymi obserwacjami i wnioskami. Wiemy też jak złożyć poszetkę i gdzie jest butonierka, więc damy wam znać podczas przygotowań.

Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie naszych projektów oraz gotowi do podejmowania wszelkich wyzwań przy najróżniejszych realizacjach. Ciągle szukamy, rozwijamy się i uczymy patrzeć na świat jeszcze inaczej, szukać innej perspektywy i nowych emocji.

Jeśli chcielibyście nas poznać i porozmawiać o waszym wyjątkowym dniu, nie czekajcie i napiszcie już teraz ;)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lędziny, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Nowoczesna fotografia ślubna, Nowoczesne filmy ślubne, Naturalna fotografia ślubna, Naturalne filmy ślubne, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny

Powrót