Zapytanie
502... telefon
Wyświetleń: 504


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3500 zł

Zatrzymacchwile.com Fotografia Ślubna

CZEŚĆ ! POZNAJMY SIĘ

Na samym początku chcę pogratulować Wam decyzji o ślubie. Cieszę się, że trafiliście na mnie, bo uwielbiam pracować z zakochanymi i mam nadzieję, że powierzycie mi wykonanie pamiątki z Dnia Ślubu w postaci zdjęć.

Może widziałeś mnie już w akcji, a jeśli nie - chcę się przedstawić. Zatrzymać Chwile to ja, Grzegorz, Twój fotograf :) Pracuję od dawna i zależy mi na jednym: na Was! Każdego roku poznaję historię miłości kilkunastu par, ich rodzin i więzi, jakie ich łączą. To właśnie daje mi satysfakcję z pracy.

Radość, łzy, smutek, zaskoczenie, uczucie dwojga ludzi i świat wokół nich… Szukam momentów godnych uwagi, szukam czegoś, co warto ”zatrzymać”, a co po latach obudzi te same emocje. Moje fotografie opowiadają Waszą historię. Powierzacie mi uczestnictwo w jednej z najważniejszych chwil Waszego życia, za co jestem Wam wdzięczny, a jednocześnie dumny. Czuję odpowiedzialność, aby jak najlepiej odzwierciedlić te chwile na fotografiach. Chcę dawać moim parom zdjęcia nasączone emocjami, ale przy tym naturalne, czasem poetyckie, ale przede wszystkim autentyczne.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót