Zapytanie
784... telefon

Anna Jaszcz Makeup Artist

Kraków, Kraków, Małopolskie,

784... telefon
Wyświetleń: 1698


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

170 zł

Anna Jaszcz Makeup Artist

Jestem dyplomowaną wizażystką, pracuję z pasji głównie na terenie Krakowa i małopolski. Natomiast nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, więc dojadę gdzie trzeba i wykonam każdy rodzaj makijażu. Moja praca zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientki / klienta, pracuję wyłącznie na wysokiej jakości kosmetykach, w oparciu o moją wiedzę, doświadczenie i rozmowę z klientką / klientem. 

Zajmuję się również podstawową stylizacją włosów na potrzeby nagrania, sesji zdjęciowej.

Moje kwalifikacje to ukończenie rocznej szkoły wizażu Beauty Art w Krakowie. Następnie ukończone dodatkowe szkolenia z zakresu makijażu u: Klaudii Kłos, Ewy Gil, Aleksandry Szczepanek, Eweliny Zych, Kasi Zielińskiej. Oraz szkolenia z zakresu stylizacji włosów u: Fryzjer Ślubny, Czarna Róża Art.

Przez krótki czas miałam przyjemność pracować jako charakteryzator w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Mam doświadczenie przy pracy z klientem indywidualnym jak i komercyjnym (sesje, zdjęciowe, nagrania, teledyski, konferencje biznesowe itp.) oraz w teatrze (makijaż sceniczny, artystyczny, charakteryzacja, perukarstwo).Zapraszam serdecznie do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gabriela 2020-03-20 07:36:39

Ocena: 5

Bardzo dziękuję Pani Ani za makijaż studniówkowy :) makijaż wytrzymał całą noc i zrobił wrażenie :) Pełen profesjonalizm i pięknie wykonany makijaż! Polecam!

K Klaudia 2019-05-10 08:07:20

Ocena: 5

Makijaż świetnie wykonany, idealnie dobrany do kształtu oka. Trzymał się całą noc. Polecam

Tagi: Kraków, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Kraków, Mobilna Wizażystka

Powrót