Zapytanie
793... telefon
Wyświetleń: 2630


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Magdalena Stanula MS Make up Artist

Ukończyłam studia ekonomiczne w Katowicach, ale po wielu latach pracy w urzędzie czułam, że to nie jest moje miejsce na ziemi. Zdecydowałam się w końcu pójść drogą, która sprawiała mi przyjemność od dziecka. Od najmłodszych lat intrygował mnie świat kolorów, upiększania lalek, szycia ubranek, projektowania i malowania. Już jako mala dziewczynka poprawiałam lalką makijaże z wielką precyzją. Po 10 latach od ukończenia studiów ekonomicznych postanowiłam podjąć nowe wyzwanie i zdecydowałam się wybrać prestiżową szkołę Agnieszki Brody school of make up. Dzięki szkole Agnieszki Brody miałam możliwość zdobycia doświadczenia podczas pokazu mody Silesia Fashion Day 2014 wykonując makijaże dla modelek oraz poczuć te cudowne emocje jakie temu towarzyszą. Potwierdzeniem zdobytego doświadczenia jest uzyskany certyfikat.

Ten krok uświadomił mi, że w życiu mozna być naprawdę szczęśliwym jeżeli robimy to co naprawdę kochamy ponieważ wkładamy w to całe serce. Ja odważyłam sie w końcu zrobic coś tylko dla siebie, zrealizować sie w tym w czym czuje sie najlepiej i co daje mi wiele radości. jeżeli ja jestem szczęśliwa to wtedy obdarzam szczęściem innych dookoła. Wykonując makijaże, czuję sie jak prawdziwa artystka-malarka , która jak za dotknięciem czarodziejskiego pędzelka potrafi z każdej kobiety wydobyć jej ukryte piękno i obdarować ja dobrym samopoczuciem oraz uśmiechem. 
Bo życie powinno być pasja ...wtedy wszystko nabiera kolorów.

Ja jestem wizażystką z prawdziwej pasji.

Należę do grona wizażystów Biar Beauty Group. Wykonuję makijaże do sesji zdjęciowych, makijaże do teledysków oraz makijaże na pokazach mody.

Oferta: 

  • Makijaż okolicznościowy
  • Makijaż ślubny 
  • Makijaż sesyjny
  • Makijaż odmładzający
  • Stylizacja rzęs

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, Ona i On, Fryzura i makeup, Mobilna Wizażystka

Powrót