Zapytanie
668... telefon

Magnific Clinique Marta Dobosz

Podbielańska 16/5, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Sopot, Pruszcz Gdański, Malbork, Tczew, Banino

668... telefon
Wyświetleń: 2426


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

20 zł

Magnific Clinique Marta Dobosz


*GABINET CZYNNY RÓWNIEŻ W NOCY*

Nasze zabiegi to połączenie profesjonalizmu i najnowocześniejszego sprzętu,oraz kosmetyków nowej generacji.W gabinecie posiadamy polskie silne i wszechstronne lasery medyczne z innowacyjnym systemem vpl, shr , falami radiowymi rf thermocool, frakcyjną radiofrekwencję mikroigłową i laser nd:yag q-switch, nd:yag long pulse, plazmę skin oraz kriolipolizę.

Stosujemy profesjonalne kosmetyki firm : Malu Wilz, Larens (gr.wellu), Purless,Karal,Maraes,Bandi,Italy Wax, Lazel Activ.

Innowacyjnie wykonujemy również zbiegi trychologiczne,podologiczne,analizę skóry i włosa.

Posiadamy również masażystkę/fizjoterapeutkę, stylistkę paznokci oraz lekarza medycyny estetycznej. By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów

Staramy się działać również od wewnątrz zalecając specjalne zioła/wykluczenie bądź dodanie elementów w diecie. Wszystko zaczyna się od wewnątrz. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.

Gabinet jest ciepły i przytulny, gdzie panuje przyjazna i miła atmosfera dająca dużo energii na resztę dni (gwarantowane)


-> Organizujemy również babskie wieczory, panieńskie oraz okolicznościowe <-

Zapraszamy serdecznie!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2021-05-24 18:21:12

Ocena: 5

Ostatnio byłam na komunii mojej chrześnicy i postanowiłam się upiększyć przed tą uroczystością. Koleżanka poleciła mi właśnie Magnific Clinique. Pięknie mi zrobili buźkę. Nie powiem trochę to trwała ale po wszystkim czułam się 10 lat młodsza. Bardzo miął obsługa i dziewczyny znające się na rzeczy. Polecam

Tagi: Gdańsk, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót