Zapytanie
505... telefon

Platinium Visage by Paulina Sobota Make up & Hair

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Gdynia, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Sopot, Olsztyn, Zakopane, Rzeszów, Opole

505... telefon
Wyświetleń: 2970


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Platinium Visage By PAULINA SOBOTA Make up & Hair

Od 16 roku życia zawodowo zajmuję się makijażem i stylizacją fryzur wykonując liczne pokazy i prezentacje w całej Polsce . 

Zaczęłam od body paintingu na największych festiwalach muzyki elektronicznej. 

Skończyłam Policealne Studium Artystyczne, kilka szkół i warsztatów z zakresu makijażu profesjonalnego jak i stylizacji oraz pielęgnacji dłoni . Dodatkowo szkoliłam się kilkakrotnie z zakresu koloryzacji i stylizacji włosów. Cały ten wachlarz edukacyjny oprócz nietuznkowej wiedzy dał rzecz jasna liczne certyfikaty i dyplomy które zdobią ścianę mojego Atelier na Mokotowie.

Mając 20 lat rozpoczęłam współpracę z jednym z francuskich koncernów produkujących kosmetyki kolorowe, z którym do dziś jestem związana. Pracując dla różorodnych marek mogłam nauczyć się pracy z każdym klientem i przekonać się że praktyka to podstawa w pracy wizażysty.

Skrzydła rozwinęłam otwierając Agencję Makijażystów, o której marzyłam od dziecka. Tak powstało PLATINIUM VISAGE Mobile Studio –  teraz rozwijam je jako agencja Full Service dla branży beuaty. 

Dawno , dawno temu serial „Samo Życie" skradł mnie na cały rok dając możliwość stałej współpracy z Edytą Olszówką, Przemkiem Sadowskim, Stefano Tarntsino, Edytą Herbuś, Aleksandrą Kisio czy Martą Ścisłowicz i wieloma wieloma innymi aktorami pojawiającymi się w scenariuszu.
Miałam przyjemność pracować również z Rafałem Królikowskim, Justyną Steczkowską, Piotrem Adamczykiem, Sonią Bochosiewicz, Agnieszką Kaczorowską, Magdaleną Mołek, Maciejem Orłosiem, Dorotą Wellman, Marcinem Krokopem, Agnieszką Szulim, Michałem Pirogiem, Justyną Steczkowską czy Agnieszką Warchulską. Nazwisk można wymieniać wiele.. 

Prowadzę usługi mobilne z możliwością dojazdu do klienta na terenie całej Polski

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Fryzura i makeup, Makijaż Ślubny Warszawa, Mobilna Wizażystka, Mobilna Fryzjerka

Powrót