Zapytanie
790... telefon

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Lok&Look

Podwisłocze 2B/6, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Kraczkowa, Tyczyn, Tyczyn, Boguchwała, Boguchwała, Markowa, Krasne, Rudna Mała, Trzebownisko

790... telefon
Wyświetleń: 2051


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Lok&Look

to miejsce, w którym stawiamy na profesjonalizm wykonywanych usług oraz efektywność zabiegów. Nasz salon powstał z połączenia pasji z doświadczeniem, marzeń i aspiracji. Nasz zespół jest młody, kreatywny, dobrze wykształcony i doświadczony, a atmosfera wesoła i serdeczna.

Pracujemy tylko na znanych i cenionych markach: zabiegi fryzjerskie są przeprowadzane na kosmetykach do włosów firmy Matrix, natomiast zabiegi kosmetyczne na dermokosmetykach Invex Remedies oraz AA Prestige Institute, natomiast eksfoliacja kwasami jest wykonywana na kwasach medycznych Vedara Medical. Przy stylizacji rzęs zaufałyśmy produktom firmy Secret Lashes i Black Lashes, natomiast stylizacja paznokci odbywa się głównie na NeoNail oraz Star Nails i Cuccio.

Musimy się pochwalić, że w 2015 roku Aneta Kalembkiewicz – fryzjerka, została doceniona przez czytelników gazety Nowiny i zdobyła zaszczytne I miejsce w konkursie Laur Piękna w kategorii Najlepszy fryzjer w Rzeszowie!

Nasz personel ciągle kształci się i doskonali poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach, warsztatach i targach.

Dużym atutem naszego zespołu jest młodość i kreatywność! Troska o klienta i zaspokojenie jego estetycznych wymagań to nasza misja. Można do nas przyjść z każdym problemem, czy to z doborem fryzury, poprawą kondycji włosów, czy z problemami skórnymi – przeprowadzimy bezpłatną konsultację i postaramy zaradzić w każdej sytuacji.

Zapewniamy również dobrą kawę, odprężenie i miłą, kulturalną rozmowę.  

Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2020-03-26 13:10:54

Ocena: 5

Polecam bardzo salon Lok&Look.Miałam w listopadzie robiony makijaż i fryzurę na wesele.Wszystko przetrwało całą noc bez poprawek.Bardzo dziękuję.

Tagi: Rzeszów, Ona i On, Fryzura i makeup

Powrót