Zapytanie
86... telefon

Concordia-Restauracja Bar Hotel

Poznańska 97, Łomża, Podlaskie,

W pobliżu: Ostrów Mazowiecka, Kolno, Mońki, Grajewo, Ostrołęka, Zambrów, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie, Jedwabne, Tykocin, Knyszyn

86... telefon
Wyświetleń: 3014


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 250

Concordia-Restauracja Bar Hotel- idealne na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Concordia istnieje od 2012 roku, ale gastronomią zajmujemy się już ponad 20 lat. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność również o usługi hotelowe. Ze względu na wielkość obiektu, jesteśmy w stanie pomieścić do 250 osób podczas imprez okolicznościowych i udostępnić 15 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych.

Głównym celem, do którego dążymy, jest zadowolenie klienta. Dokładamy starań oraz dbamy o najmniejsze szczegóły. Sukces osiągnęliśmy poprzez profesjonalizm, sumienność oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Wesele to wyjątkowe przyjęcie oraz wspaniała okazja, aby wraz z rodziną i przyjaciółmi uczcić oraz przeżyć najpiękniejsze chwile swojego życia. W tym dniu dwoje zakochanych w sobie osób staje się jednością i postanawia spędzić ze sobą resztę życia, dlatego też pragniemy i dołożymy wszelkich starań , aby ten dzień zapadł na długo wszystkim w pamięci. Posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy pełną satysfakcję, profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby osoba zainteresowana współpracą była w pełni usatysfakcjonowana.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łomża, Lokale weselne, Hotele, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót